Wpis z mikrobloga

@pijmleko teraz TV Republika jest na fali wznoszącej, nigdy nie miała takiej oglądalności, wykopki podbiły wskaźniki, nawet ja skusiłem się na specjalne wydanie wiadomości.
  • Odpowiedz
@Niggalke: Uzależniające. NIe tylko chodzi o przekaz propagandowy, ale przypałowość i niski poziom realizacji sprawia, że to niezamierzenie śmieszne. To takie TVpis do kwadratu i bez miliardów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Quzin: @atpl77 @Tomekmoskwa Niestety chętnie bym porównał ale nie ma strima TVN na YT xD Z czego jestem na 98.76% pewny że raczej tam nie mówią że Kaczyński to jest wcielenie wszelkiego zła, ani nie kolorują mu mordy, ani nie dodają przesterów aby brzmiał jakby mówił z czeluści piekieł. Ale jestem świadom bo oglądałem kilka razy w przeszłości że również TVN nie porusza pewnych kwestii, albo omija je słownie tak że
  • Odpowiedz
@Niggalke: tak jak @djtartini1 napisal, jak mam jakies monotone bzdury do robienia w robocie nie wymagajace myslenia to czesto sobie puszczam TV republika zeby posluchac co mowia, takie guilty pleasure - moim ulubionym uczestnikiem ich programow jest Marian Kowalski, uwielbiam jego #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Niestety chętnie bym porównał ale nie ma strima TVN na YT xD Z czego jestem na 98.76% pewny


@pijmleko: XD no to nieźle tam masz. W skrócie w dupie byłeś i gówno widziałeś a się wypowiadasz bo tak ci się wydaje.
  • Odpowiedz
  • 0
W skrócie w dupie byłeś i gówno widziałeś


@Quzin: no to typie znajdz mi artykuł na jakimś portalu typu wsi24 o tym że kaczyński to wcielenie zła xD I zaznaczam portal a nie randomowy gówno blog jaki znajdziesz na google xd
  • Odpowiedz
  • 0
@pijmleko akurat to się chwali, tak wyglądają teraz te stacje niby informacyjne a naprawdę polityczne, kwestia tylko tego, żeby wszystkie strony debaty zapraszali w miarę po równo/ sprawiedliwie
  • Odpowiedz