Wpis z mikrobloga

#famemma Co by nie mówić o Natanie, to ode mnie ma dożywotni szacunek za to co już sobą zaprezentował i nieważne jaką dalej obierze drogę. Robił dosłownie wszystko co mu tutaj sugerowano i chociaż dzięki tej kreacji swoje zarobi, to nie można zapominać o tym ile zdrowia go to wszystko kosztowało i nadal kosztuje. Każdy może sobie zadać pytanie czy były w stanie przechodzić przez to wszystko co on... Groźby, wyzwiska, ataki, zbiorowy hejt. Dlatego co niektórzy powinni zbastować z tymi wytycznymi czy wręcz rozkazami wobec Natana, bo łatwo tak mówić komuś co powinien robić. A czy jeden z drugim miałby odwagę atakować takich faustynów czy penisów? Czy każdy by spał spokojnie ze świadomością, że za to wszystko może grozić coś więcej niż jakiś pocisk w komentarzach? Nie chcę pokazywać paluchami ale śmiesznie wygląda jak ktoś jest pierwszy do mówienia co Natan ma robić z załęckim, a sam ma problem z zagadaniem do dziewczyny albo stresuje go wyjście z domu. Należałoby poprawić belkę i strzelić Natana na honorowym miejscu, na samym środku, bo chłop odwalił kawał dobrej roboty. Przydałby mu się też odpoczynek ale nie taki, żeby zniknąć tylko taki dzięki któremu mógłby odpocząć mentalnie. Należy mu się i uj.
don-zwierz - #famemma Co by nie mówić o Natanie, to ode mnie ma dożywotni szacunek za...

źródło: natankrul

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@don-zwierz: Pewnie jeszcze z dwie walki i zaszyje się na długie lata w domu w Hiszpanii, nie będzie się przejmował "wrogami" i opinią jaką zostawi po sobie w Polsce.
  • Odpowiedz
nic strasznego on przecież nie robi. chyba, że myślisz, że faktycznie te Denisy to taka gangsterka, że mu krzywdę poza programem zrobią. ja bardzo w to wątpie. Chłopak robi świetną robotę, niech idzie tym kursem. Już jest najgorętszym nazwiskiem w grze.
  • Odpowiedz
  • 9
@siergiejafganov: rozwinąłbym ten temat ale nie ma sensu. Zdziwiłbyś się ile mu grozi i to niekoniecznie ze strony denisa. Dlatego uważam, że już zrobił wystarczająco dużo i należy mu się przerwa, spokój.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Natan niedługo zostanie miliarderem i będzie terapeuta chodził do jego willi gdyż ten będzie miał się wychodzić z domu bo ma wrogów chlip chlip XDD niech wykopki mu zmienią scenariusz lub wykreują kogoś nowego czy aktywnego użytkownika tutaj dadzą do świata influ to Natan pójdzie na urlop.
  • Odpowiedz
@kelso123: wyzywać każdy potrafi. ale zajść komuś za skórę i naciskać wszystkie czułe punkty ośmieszając "wielkich gitów" i stać się największą gwiazdą w środowisku nie jest łatwo. w efekcie wielkie biznesy zależą teraz mocno od jego postawy. a chłopak ma 20 lat. i zarabia tyle za walkę co szary człowiek przez 10 lat
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Przecież nikt mu nie każe niczego robić, nie rób z niego jakiejś ofiary, bo on sam decyduje co robi. Na wykopie ma tylko podpowiedzi

Nie chcę pokazywać paluchami ale śmiesznie wygląda jak ktoś jest pierwszy do mówienia co Natan ma robić z załęckim, a sam ma problem z zagadaniem do dziewczyny albo stresuje go wyjście z domu.


Aha czyli jak ktoś ma problemy społeczne to już nie może mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperTimor435: Nikt mu nie każe? xD Masowe rozkazy i oczekiwania, że wszystko co zostanie napisane, będzie robione w rzeczywistości. A i znajdą się tacy, co potrafią być niezadowoleni, że ich prośba (a raczej rozkaz) nie została wysłuchana. Podpowiedzi by brzmiały: Natan, może byś zrobił x czy y? Natan, a może warto zrobić x czy y? Tu jest pisane wprost: natan, zrób x czy y.
Dużo, dla mnie jest zabawne (sama
  • Odpowiedz
Nikt mu nie każe? xD Masowe rozkazy i oczekiwania, że wszystko co zostanie napisane, będzie robione w rzeczywistości. A i znajdą się tacy, co potrafią być niezadowoleni, że ich prośba nie została wysłuchana. Podpowiedzi by brzmiały: Natan, może byś zrobił x czy y? Natan, a może warto zrobić x czy y? Tu jest pisane wprost: natan, zrób x czy y.


@don-zwierz, masz skoczyć do sklepu mi po kolkę i bułki.
  • Odpowiedz
@PZt37: #!$%@? wiesz, Ferrari po prostu podpisał największy kontakt we frekach, czyli innymi słowy, czy się stoi czy się leży KASA sie należy, od tego czasu widać, że ma #!$%@?. Tak samo jak Fabiański, Włodarze fame to po prostu bite dzbany, którym trafiła się przypadkiem złota #!$%@?. Ale możliwe, że to się skończy już w tym roku, bo zle decyzję się kumuluje i będzie snowballowalo
  • Odpowiedz