Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce Ja to oglądałem w dawnych czasach, gdzie głównie przewijał się Rado i Jack Sparrowa, jeszcze była jedna ćpunka co ją na niby odwyki woził, imienia nie pamiętam.

Właśnie mi przypomniałeś o tym kanale i zajrzałem z ciekawości. Jacek przygruchał sobie tą małolatę, czy sobie jaja robią? XD
mindrape - @JamesJoyce Ja to oglądałem w dawnych czasach, gdzie głównie przewijał się...
@JamesJoyce XDD
Jacuś widzę się w tańcu nie #!$%@?. Już od początku kanału miałem go za śliskiego typa, który tylko udaje, że pomaga, a chodzi mu głównie o wyświetlenia i pojawiały się zarzuty, że defrauduje kasę że zbiórek.
Teraz chłop jeszcze przygruchał nastolatkę (zgaduję, że uzależnioną), która mogłaby być jego wnuczką. Z tego co pamiętam to miał żonę, (terapeutkę uzależnień chyba) i dzieci, a być może i wnuki...
@JamesJoyce
Swoją drogą to jeśli nie popierasz tego co robi to nie powinieneś raczej reklamować tego na wykopie.
Wiadomo jak to działa. Tacy ludzie cieszą się z krytyki, czy nawet hejtu. Ważne, że zasięgi rosną...
dlaczego wykop nie podłapał wszystkich dram związanych z jto


@JamesJoyce: na wykopie temat kanału JTO i prowadzącego Jacka K(bo Rodo) byl gorący kilka lat temu, tak mniej wiecej 2018-2019, to były czasy kiedy kręcił warszawskich bezdomnych i robil zbiórkę na nich (którą wg niego rozliczył co do zlotówki w opublikowanym arkuszu excela). Bylo tu wtedy kilkadziesiąt wpisów dziennie na jego temat i wielu użytkowników to interesowało

Jacek K. straszył piszących tu
Ja chetnie z kims ogarnietym zadzialam w jego sprawie,wystarcza checi i pare groszy zeby upewnic sie z czym mozna isc do prokuratury.jeetem otwarty na propozycje i zapraszam na priw ten czlowiek juz dawno powinien grzac prycze..a on posuwa sie coraz dalej.osatnio zbieral hajs na poszukiwanego listem w polsce na co jest paragraf,wystarczy to podsumac gdzie trzeba...