Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto i on: Przystojny, wysoki, fantastycznie ubrany, zadbany i wysportowany. Hak Bambo. Ale dalej się łudźcie i pocieszajcie, że Bambo mieszka w lepiance i jest analfabetą ;))) Przeciętny p0lus nie ma nawet startu do takiego ciacha :)))) W zdrowym ciele zdrowy duch, więc zapewne też bije od niego pozytywna energia a nie toksyczność jak od zawistnego i chamskiego p0lusa z kompleksami :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto i on...

źródło: 186514651511

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@baton697: Jaki on? Ja mam piękną muszelkę a nie wiszącego flaka :)))

@justBrowsin Nie no oczywiście lepszy p0lski Janek, którego kompletnie nie obchodzi co na siebie włoży i który myśli, że jest hot ze swoimi obleśnymi ciuchami z bazarku :))) Po prostu p0lusy jeszcze nie dojrzały do tego, że mężczyzna też musi o siebie dbać i przywiązywać wagę do swojej aparycji. To podejście również pokazuje, że jesteście 100 a
  • Odpowiedz
@evilmalina Jakbym miała fujarkę to bym z wami tutaj rozpaczała ale że mam broszkę, to mam władzę :)))

@baton697: No nie gadaj, nawet w takiej rozklapioszce chętnie byś się zanurzył... z braku opcji dobre i to :))) Aczkolwiek dla mnie żadna przyjemność, pewnie nawet nie poczułabym takiego malutkiego snejka :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: i po co tu trolujesz chlopie my tak samo jestesmy sfrustrowani jak ty, myslisz ze nam to zachowanie p0lek nie przeszkadza? najgorsze jest to ze to nie tylko same p0lki tylko ogolem kobiety zachodu... jestesmy straceni nie ma dla nas przyszlosci kazdy z nas chcial by miec kobiete jak sprzed rewolucji seksualnej no ale jest jak jest. Pan Jezus o tym wspominał wszystko było przepowiedzane, moze w nowym królestwie
  • Odpowiedz