Wpis z mikrobloga

Można nie lubić PiSu, ale niestety, Konstytucja wczoraj została wielokrotnie złamana i nie można z tym faktem dyskutować. Zauważył to z resztą Prezydent w dzisiejszym wywiadzie dla Radia Zet.

Chodzi chociażby o poniższe artykuły Konstytucji:

Art. 21. Sądy nie mają prawa skazywać polityków Prawa i Sprawiedliwości.


Art. 37. Obowiązkiem mediów publicznych jest prezentowanie treści zgodnych z programem Prawa i Sprawiedliwości. Tylko osoby wyznaczone przez tę partię mają prawo zasiadać w zarządach spółek mediów publicznych.


#tvpis #bekazpisu #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao

Dzieje się dokładnie to samo co pisałem i lat temu.

Konstytucja to jedynie umowa, silna tak długo, jak jest przestrzegana

Finalnie benefit zyskuje nie ten, kto ma rację moralną, ale ten kto ma realną siłę.

8 lat temu stanęło słowo przeciwko słowu w sprawie TK - wyszło na PiS, bo PiS miał aparat władzy.

A teraz znowu staje słowo przeciwko słowu i wyjdzie na Koalicję, bo to ona ma teraz aparat
  • Odpowiedz
Można nie lubić PiSu, ale niestety


@lubie_pic_kakao: przyznam że ja na PIS nigdy nie głosowałem i nie popieram ostatnich 8 lat ale jak widziałem wczoraj co się dzieje pod TVP, jak minister Sienkiewicz (którego uważałem zawsze za jednego z lepszych ministrów w rządzie PO przed 2015) przejmuje telewizję polską to japa cieszyła mi się jak nigdy a wczorajszy dzień to jeden z najlepszych dni mijającego roku! To będą najlepsze święta od
  • Odpowiedz