Wpis z mikrobloga

@odysjestem: powrót z tymczasowego 23% vatu na 22%, likwidacja podatku od oszczedności i sprzedaży prywatnych towarów za który już podatek zaplaciłeś 2 krotnie - dostając wypłatę netto i płacąc vat przy zakupie. najlepiej likwidacja 800+ i całego socjalu, bo przez podniesienie ilości pieniądza inflacje #!$%@? to już całkiem niczego się człowiek nie dorobi. Teraz tylko w tym roku państwo ukradło mi 2 msc życia za vat który musiałem zapłacić przy zakupie
@odysjestem: i tylko nie mów mi że nie płacz bo to tylko elektronika, a ktoś ma gowniaka co niema co jeść. Nie moj problem mógł nie sprowadzać niewolnika, nie ma przymusu posiadania ich. Każdy ma wybór jeden chce 100cali tv inny chce się babrać w pampersach i ciuchach gówniaka.
i tylko nie mów mi że nie płacz bo to tylko elektronika, a ktoś ma gowniaka co niema co jeść. Nie moj problem mógł nie sprowadzać niewolnika, nie ma przymusu posiadania ich. Każdy ma wybór jeden chce 100cali tv inny chce się babrać w pampersach i ciuchach gówniaka.


@mati1990: I takie podejście mi się podoba, każdy jest kowalem własnego losu i jakiś social który polega na tym, masz dziecko to masz
@sberatel: nie będę siedział cicho jak ktoś mi ładuje penisa w dupę.
wiem że nie dasz raqdy ale spróbuj połącz kropki, minimalna do 4300brutto o 600zł do góry, 800+, 1500 babciowe, budżetówka do góry, nauczyciele. Wierzysz że inflacja nie #!$%@? w kosmos? xD musiałbym dostać minimum 30-40% podwyżki żeby to się wszystko zrekompensowało i wyszedł chociaż na minimalny plus.