Wpis z mikrobloga

@Cechini_Mistrz: Nie, na PiS nikt nic nie psial, tylko szkoda, że nawet na Podkarpaciu, gdzie Ziobro miał wywieszone plakaty wyborcze to ludzie wycinali mu oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to wcale nie przypadkowo i nie na jednym billboardzie, tylko dosłownie każdy, który mijałem w drodze do pracy był zniszczony i pocięty.
  • Odpowiedz
Ponieważ zwolennicy centro-lewicy mają odrobinę dystansu i nie spinają się tak jak skrajni pisowcy.


@tomasz-kalucki: Nie, to zależy mocno od człowieka. Mi się udało z takim pokłócić, a nawet mieliśmy poniekąd podobne zdanie xD Tyle, że ten człowiek mocno wierzył w to, że teraz to już będzie super, a ja jestem raczej sceptycznie nastawiona (na pewno będzie lepiej, bo oni nie próbują nam fundować komuny 2.0 ale nie będzie tak, że
  • Odpowiedz
@not_me: Zacznę od tego, że szanuję bardzo jak się rozpisałeś. Gdybym był marszałkiem, to bym serialnie prosił o oklaski dla Ciebie

Zgadzam się z Tobą w pełni ale akurat do tego cytatu się nie odniosłeś.
  • Odpowiedz
Gdzie nie gdzie na wsiach do dziś są wymalowane napisy "TUSK ZŁODZIEJ" po ścianach, a na PiS nikt nic nie pisał.


@Cechini_Mistrz: Bo za PISu nie było pieniędzy dla wsi i nie mieli za co zamalować. Baw się dalej w tępą propagandę.
  • Odpowiedz
Gdzie nie gdzie na wsiach do dziś są wymalowane napisy "TUSK ZŁODZIEJ" po ścianach, a na PiS nikt nic nie pisał.


@Cechini_Mistrz: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz