Wpis z mikrobloga

Słyszałem wywiad z Kaczyńskim niedługo po tym jak zaczęło się przejmowanie TVP. Nie wiem czy wy zdajecie sobie sprawę co on tam wygadywał. Pokazał tam swoją prawdziwą twarz. Najlepsze jest to ,że on to mówił z całkowitym spokojem jakby to było nic takiego co on mówi.
Otóż stwierdził ,że jak dojdzie znów to władzy to trzeba wziąć sądy w swoje ręce bo nie mogą działać tak jak dziś działają. .Potem mówił ,że media prywatne też nie mogą działać w ten sposób w jaki działają teraz więc to już jest zapewne zapowiedź zniszczenia mediów niezależnych od PIS. Na koniec zaczął ostro krytykować Unie Europejską ,ale nigdy tak ostro Unii jeszcze nie krytykował i czułem to wyraźnie ,że on nie chce Polski w Unii. To wszystko brzmiało tak jakby Kaczyński miał zamiar zrobić z naszego kraju drugą Białoruś.

Wiecie , ja mimo ,że mam poglądy konserwatywne to w tych wyborach nie głosowałem na PIS bo zacząłem zauważać w 2019 roku ,że coś z tą partią jest nie tak. Głosowałem na nich tylko w 2015 roku i jeszcze już z niezbyt wielkim przekonaniem w 2019 roku. Dzisiaj po tym co usłyszałem od Kaczyńskiego już całkowicie uwierzyłem nowemu rządowi w to co oni mówili w swojej kampanii wyborczej.

Te Tvp to było siedlisko siania nienawiści i nie da się tego bronić co tam się działo .Bez przerwy wyszukiwali wrogów narodów, napuszczali na siebie ludzi, jak coś PIS zepsuł to zwalali winę na niewinnych, niszczyli wizerunki mnóstwa osób ,które skrytykowały publicznie za coś PIS. Niszczyli wizerunek aktorów , muzyków , przedsiębiorców .Nawet niszczyli wizerunek niektórych Powstańców Warszawskich kiedy się okazało ,że kilku Powstańców skrytykowało publicznie za coś PIS.

To co było w TVP to był zwykłe dzielenie i skłócanie narodu a to jest marksizm a nie żaden konserwatyzm. Oni się nadawali jedynie do prowadzenia wiadomości w jakimś komunistycznym ustroju. Różne media widziałem ,ale tak skrajnie nieobiektywnych mediów jakim było Tvp podczas 8 lat rządów to nie widziałem jeszcze nigdy. Przede wszystkim nie widziałem tak nienawistnych mediów.

Najgorsze jest to ,że jak PIS znowu dojdzie kiedyś do władzy to jest po nas. Oni nas tak za mordy wezmą ,że nawet internet ocenzurują i nic nie będzie wiadomo a przy okazji wyjdą z Unii i wtedy będą mogli z nami robić co się będzie im podobało bo nikt nas nie obroni. Tvp przez minimum 4 miesiące powinno głównie poświęcać czas w Tvp na ujawnianie wszelkich afer zrobionych przez PIS. Trzeba wywołać szok u widza Tvp ,żeby przynajmniej kilka procent ludzi głosujących na PIS otworzyło oczy i zobaczyło co się działo w ostatnich 8 latach.

#pis #bekazpisu #polityka #wybory2023 #tvpiscodzienny #tvpis #konfederacja #tvp #dyskusja #wybory
  • 18
@mambar a teraz sobie pomyśl że żyłeś przez 8lat w kraju tego starszego pana w kraju krwiożerczego reżimu Kaczystowskiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Biorąc pod uwagę obecny stan zdrowia Kaczyńskiego to za kilka lat on będzie jedynie maskotką pisu (o ile dożyje) i będą go wozić pół żywego po wiecach. Nie wiadomo czy partia przetrwa w obecnej formie. Będą mieli mniejsze budżety i znacznie mniejsze zasięgi propagandy. Partia PiS jeszcze próbuje walczyć ale jak do nich dojdzie, to już koniec to zaczynie się myślenie o własnych interesach co może spowodować walki wewnątrz partyjne.
@mambar: ja będę wspominał rządy PiS jako stabilne, spokojne. A Kaczyński? No tak, jest etatystą, zawsze był, ale to co powiedział mogło być równie dobrze jakimś skrótem myślowym i sądzę że było. Stary jest i mówi coraz mniej z sensem i coraz ostrzej.

TVP było szczujnią choć dla mnie osobiście było źródłem beki i dlatego byłem w stanie im wybaczyć taką chamówę, bo w sumie w dupie miałem że jadą po
@Kidero piszesz do budy i nagle mnie obserwujesz...mi chodzi głównie o sam fakt że to wszystko jest przesadzone a Jarek to se tylko tak gada i gada, ja czekałem na rozliczenie Tuska i co i gouwno
Najgorsze jest to ,że jak PIS znowu dojdzie kiedyś do władzy to jest po nas. Oni nas tak za mordy wezmą ,że nawet internet ocenzurują i nic nie będzie wiadomo a przy okazji wyjdą z Unii i wtedy będą mogli z nami robić co się będzie im podobało bo nikt nas nie obroni. Tvp przez minimum 4 miesiące powinno głównie poświęcać czas w Tvp na ujawnianie wszelkich afer zrobionych przez PIS. Trzeba
Najgorsze jest to ,że jak PIS znowu dojdzie kiedyś do władzy to jest po nas.


@mambar: nie dojdzie już nigdy. Bez propagandy TVPiS, z samym zasięgiem Tv Republika i kilkunastu portali mogą zyskać w przyszłorocznych wyborach samorządowych max 20% do 25%. Ludzie wolą głosować na zwycięzców. W wyborach za 4 lata daje im nie więcej niż 20%.