Wpis z mikrobloga

Brawo wykopki, w wyborach zrobiliście na złość tylko nie wiem komu. Dziadkom? Pisowi? Nie, raczej sobie xD

Dumni jesteście? Teraz bedziecie mieli eurodyktat (Veto juz znieśli), teraz media publiczne, będzie jeden przekaz wszędzie XD
Nie moge sie doczekac waszych fitfor55, ekologizm, poprawnosci politycznej i tęczowych piątków XDDD

no ale wazne, ze PiS nie rządzi, co nie? Brawo, witamy w Wesołej Polsce xD

i nie, nie głosuje na PiS tylko na Konfederacje, ciesze sie, ze trzymają się z boku

#sejm #bekazlewactwa #tvpis
n.....t - Brawo wykopki, w wyborach zrobiliście na złość tylko nie wiem komu. Dziadko...

źródło: bartlomiej-sienkiewicz-i-donald-tusk

Pobierz
  • 59
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niesmieszny-skrzat: fajnoplactwo z neuropy będzie tańczyć z radości nawet jak im Rudy będzie srał do ryja, a to że on wydyma wszystkich Polaków bez mydła jest pewne jak amen w pacierzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze daj jakiś link, dowód.


@niesmieszny-skrzat: Po pierwsze serio nie ogladasz pirwszego posiedzenia sejmu? Zaluj.

Link to bym ci musial wkleic wszystkie glosowania jakie byly. A bylo ponad 100. I konfa albo sie wstzymuje albo glosuje z pisem.
Chcesz to wbijaj na strone sejm.gov.pl tam pokikaj i dojdziesz do glosowan.

Po drugie. Poczekamy rak i uznamy ze co? Poczatek to byl zart, wyrwane kontekstu czy serwery padly?

Jak większościowo uznamy,
@niesmieszny-skrzat: za chwilę te bezmózgi same to dostrzegą, mam tylko nadzieję że im się sporo wody do dupy naleje. Jak dobrze pójdzie za dwa lata wcześniejsze wybory bo ta dziadowska koalicja zacznie się żreć już w 2024