Wpis z mikrobloga

#tvp oglądając przez chwilę Tvp info nie mogłem pojąć jakie pranie mózgów jest starszym osobom że stan wojenny wprowadzą niech się tam kłócą gadają co chcą ale uważam że przesadzają z tym gadaniem że będzie wojna domowa czy inne rzeczy bo starsze osoby łapią to bardzo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirkowaty21: pewnie że będzie wojna. PiS jest partią o najwyższym poparciu społecznym, ponad 30% przy rekordowej frekwencji. A Tusk dowodzi zgrają złożona z 12 potworków. Będzie taki sam ból jaki miała opozycja przez ostatnie 8 lat. Sienkiewicza sam dzisiaj przyznał że złamali konstytucję xD
  • Odpowiedz
  • 0
@2xpapanalepiku może i masz rację ale zmierzam do tego że na tvp info za bardzo wmawiają głupoty o stanie wojennym młodzi ludzie na to się nie nabierają ja uważam że niech się dzieje co się dzieje w programach bo i tak ich nie oglądam ale starsi ludzie to łykają jak pelikany nie wiem czy to ma na celu mobilizacje stawienia się ludzi starszych za tvp czy co
  • Odpowiedz
@Mirkowaty21: stan wojenny to nie były głupoty tylko dramaty całych rodzin. Młode pokolenie nie zrozumie tego bo niczego podobnego nie przeżyło, i oby tak zostało.
Ale dzisiaj Tusk mówi wprost o przywracaniu emerytur sbekom, katom opozycji komunistycznej.
To co się obecnie dzieje można uznać za błogosławieństwo dla pisu, o ile wyciągną właściwe wniosku. Ale w to wątpię
Jeśli stanie się odwrotnie i przyjdzie refleksja to wrócą do władzy szybciej niż
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: Kolejny pożyteczny idiota, który porównuje ludzi, którzy mogli przepracować 1 (sic!) dzień w administracji PRL do funkcjonariuszy SB. Z ciekawości, spytam, czy naprawdę uważasz, że odebranie im emerytur była sprawiedliwe?
  • Odpowiedz