Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, mniemanie mniemanie. Szykuje się prawdziwy hit. Poseł Grzegorz Braun będzie gościem Moniki Jaruzelskiej.

Do jutra można zadawać pytania: https://www.youtube.com/post/Ugkx01O7KqbhGumOAlNYiXRTTbgvQLrzAIPJ

#braun #grzegorzbraun #judeorealista #konfederacja #bekazpisu #bekazpo #katolicyzm #zydzi #menora #chanuka #4konserwy #jaruzelska #monikajaruzelska #towarzyszkapanienka #tvp #tvpis #szabesgoje #dziennikarstwo
Neto - Uwaga uwaga, mniemanie mniemanie. Szykuje się prawdziwy hit. Poseł Grzegorz Br...

źródło: braun-u-jaruzelskiej

Pobierz
  • 6
@Neto po tym jak on jej pojechał ostatnim razem to myślałem, że nie ruszy go już ani razu. Więc teraz pytanie czy Jaruzelska jest świadoma tego jak to wygląda i czy to czasem nie jest prowokacja, a wszystko w rękach Grzegorza Brauna. I jak dotąd byłem jego czcicielem tak teraz boje się, że to wielopoziomowy syjoński spisek i Braun to też żyd.
@minus273:

pytanie czy Jaruzelska jest świadoma tego jak to wygląda


Świadomość różnorakich spraw u Pani Moniki jak zakładam stoi znacznie powyżej Twojej, przynajmniej wnosząc z powyższego komentarza na jaki odpowiadam.
@minus273: widzę że bardziej stąpasz po prawdziwym świecie i wiesz kto ciagnie za sznurki jesteś mi w stanie dac jakieś rzetelne źródła na temat hanuki bo w mediach internecie i na uniwersytetach wszyscy to zymianie a polakow spowiła choroba ssania bata który ich bije(bata bez napletka)