Wpis z mikrobloga

@Niggalke: ile to juz razy mialem racje xD za kazdym razem jak sie unosicie emocjami jak panienki wylaczacie mozg, a za pol roku bedzie wiadome jak zawsze, bo "przeciez wiadomo to bylo od poczatku, wazne ze pis nie jest u wladzy" xD
@assninja: przypominam sobie że pokazywalo po w samych superlatywach, może nie tak jak PiS jaskrawo i niedorzecznie, ale było również stronnicze, a raczej przeliczywalo to co miało przemilczeć.
przypominam sobie że pokazywalo po w samych superlatywach, może nie tak jak PiS jaskrawo i niedorzecznie, ale było również stronnicze, a raczej przeliczywalo to co miało przemilczeć.


@ni0bi: brednie i zwykłe pieprzenie. Każdy kto ma połowę mózgu i pamięta tvp za obu władz wie, że zwyczajnie łżesz.
@pyzdek: czy ja mówię że pisowskie TVP mówiło prawdę? Było gorsze od peowskiego, to na pewno, ale nie można mówić że peowskie było nieskazitelne, bo nie było.
czy ja mówię że pisowskie TVP mówiło prawdę? Było gorsze od peowskiego, to na pewno, ale nie można mówić że peowskie było nieskazitelne, bo nie było.


@ni0bi: ok, zwracam honor. Przeczytałem w oryginalnym komentarzu "równie" a nie "również".

A idealnie obiektywnych mediów nie ma i raczej nie będzie. Każde będzie nieco skrzywione pod kątem właściciela lub poglądów dziennikarza. Tym niemniej w TVP za PO były wg mnie zachowane pewne granice standardów