Wpis z mikrobloga

typ co gada o chłopskim rozumie powielając zdanie konfederatów,


@d4wid: ale co to za gówno argument xD? Jak konfedetata powie mi że trawa jest zielona to też znaczy że nie ma racji?

idz tam symetrysto wracaj do oglądania szkolnej


"SyMeTrYsTo" *autistic screeching*. Dokładnie tak, znanie historii rządów swojego kraju i nie ograniczanie się do dwóch największych partii to symetryzm, tak było, nie zmyślam. Na całe szczęście twój poziom to rzucanie ad
odpowiesz mi na pytanie jakie zadałem?


Odpowiem jak mi się załaduje, skoro masz tyle czasu konto na wykopie to czemu zwalasz na mnie to jak on działa?

Ale tak szczerze


@d4wid: Trzecia Droga, z braku łaku zaufałem Hołowni nie mającemu pojęcia o polityce i chcącego likwidacjii gotówki mimo że był w koalicji z PSL które było polityczną prostytutką. Wolałem ich niż trzecią kadencję pisu i powrotu po. Co w związku z
@d4wid: ale co ty się już plujesz bo nie rozumiem? Jeszcze raz, wdech, wydech i na spokojnie bo już nie wiem co ostatnim komentarzem chciales mi powiedziec. OP wstawil mema z polityka, jaki to ma zwiazek z tym jaka partie polityczna popiera? DOWODY - NIE DOMYSŁY!

Polecam polurkowac moje wpisy z tych tagow, tam wysmialem kazda partie z konfederacja wlacznie. Czesc spadla, zdazylo sie nawet dostac bana. Kim zatem jestem? Moze
@Czlowiek_Ludzki: #!$%@? WYSLALEM CI SKRINY, CHOP CIAGLE TAGUJE #konfederacja, POPIERA BRAUNA. A TY DALEJ ROBISZ FIKOŁKA, ŻE NIE MA DOWODU. DOBRA TO MASZ RACJE, JEST LEWAKIEM!
ja #!$%@? z kim ja dyskutuje w ogoleXD

Poza tym ty sie do mnie pierwszy zesrales, jak napisalem na "putinizm" platformy, że konfiarze na szczęście nie mają większościXD.
nie dość, że symetrysta to jeszcze freethinker. Kondolencje


@d4wid: Nie dość że typowy p0lityczny ściek z wykopu nie potrafiący sensownie rozmawiać wymieniając się argumentami tylko wyzywa na lewo i prawo, to do tego nie wyciągający wniosków z historii schizofremik widzący wszędzie pisowców, konfederatów, ruskich agentów. Pozdrów rodzinkę ode mnie
@Czlowiek_Ludzki: dobra, nie chce mi się, jestes nieźle odklejony. Dam ci radę na przyszłość, następnym razem jak każesz komuś plecaczek spakować, to chociaż skończ te studia, bo to że masz ~20 lat nie znaczy, że jesteś starszy XD
CHOP CIAGLE TAGUJE #konfederacja,


@d4wid: XDDDDDDDDDDDD O #!$%@? KTOS TAGUJE JAKAS PARTIE POLITYCZNA, NO JAK #!$%@? TO MUSI BYC ZWOLENNIK XDDDDD
Ile ty masz lat? Tylko tak szczerze, między nami.

TY DALEJ ROBISZ FIKOŁKA, ŻE NIE MA DOWODU.


Gdzie popiera brauna bo nigdzie nie wrzuciles tego dowodu? Od kiedy nie popieranie odpowiedzialnosci zbiorowej i karania ludzi niewinnych jest popieraniem ktorjekolwiek partii? Od kiedy tagowanie partii politycznych jest poipieraniem partii politycznej?
dobra, nie chce mi się, jestes nieźle odklejony.


@d4wid: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ktos taguje #konfederacja to jest konfederata
ktos smieszkuje z twojej partii politycznej to tez na pewno konfederata (nie pisowiec, ktokolwiek inny)
w dodatku wszedzie widzisz onuce, pisowcow i konfederatow i szczycisz sie tym ze nie potrafisz wyciagnac wnioskow z ostatnich 16 lat rzadow.

I KTO TU JEST #!$%@? ODKLEJONY? XDDDD

to chociaż skończ te studia

No kończę, informatykę drugiego stopnia aktualnie.