Wpis z mikrobloga

Cześć :) Chciałbym się was doradzić, co będzie dla mnie lepsze. Chodzi o konsolę do grania myślę nad Xbox albo Playstation.
z 5 lat temu miałem PS3 i było spoko, ale wiem że teraz się od groma zmieniło. Nie chcę tutaj potyczek fanbojów jednej albo drugiej strony.
Będę bardziej tzw. niedzielnym graczem i tak jak robiłem wstępne rozpoznanie to xbox dla mnie byłby lepszy bo mają w gamepassie mnóstwo gier za bardzo mały abonament miesięcznie (10 miesięcy za 211 zł albo za 2 lata 560 zł poradniki na łowcygier.pl).

Ale zapytam was :)
#ps5 #ps4 #sony #playstation #playstation5 #konsole #sony #xbox #xboxone

Co będzie dla mnie lepszym wyborem ?

  • PS 53.7% (58)
  • Xbox 31.5% (34)
  • oba będą ok 14.8% (16)

Oddanych głosów: 108

  • 9
@Volantie zasada jest taka xbox jest tani a playstation ma te 3 gry rocznie więcej.

Więc jeżeli bardzo masz potrzebę akurat którąś z tych gier ograć to lepiej ps5 a jak nie to xbox.
@Volantie: różnica jest taka, że jeśli nie masz pc do grania to warto brać xbox bo w większości są to gry, które także są dostępne na pc. Ale... jeśli poszukujesz bardzo dobrych tytułów, ekskluzywnych i mocno dopracowanych to bym polecał playstation, bo ma duży asortyment gier + kupując ich abonament pomimo, że jest drogi to dostajesz dostęp do gier z ps1, ps3, psp i ps4. Bodajże ok. 500-700 tytułów posiada abonament.
@Volantie: Ja bym proponował PS. Mimo, że game pass jest faktycznie kuszącą opcją dla niedzielnego gracza to jednak mimo wszystko warto nie zamykać się na marki Sony. Na PS pograsz w niemal wszystko to co jest na Xboksie no i dodatkowo masz jeszcze gry od studiów Sony.
Na PS pograsz w niemal wszystko to co jest na Xboksie no i dodatkowo masz jeszcze gry od studiów Sony.


@nostalgiwolf: no, szczególnie w forze, halo, Gearsy, Starfielda, conckera, banjoo, Fable, Recore, age of empires, Ori, state of decay i ryse.