Wpis z mikrobloga

Chłop już w drodze, od czekania brzuszek go bolał strasznie, mimo wszystko dał radę. Ogółem to w busie siedzą też dwie weed julki z holandii wracające. Z trochę starszym Ziomkiem o tym ile udało im się wypalić dyskutujące. Teraz Ziomek z dumą opowiada ile z drugim ziomkiem udało mu się towarów z firmy wynieść. A dla mnie to chyba już pora na spanko, w nocy trudno było.
#swstory #gownowpis
Pobierz SaintWykopek - Chłop już w drodze, od czekania brzuszek go bolał strasznie, mimo wszy...
źródło: temp_file7559937614622312920
  • 29
@TrisssMerigold Trasę z polski do Holandii, pod biuro agencji mieliśmy z kierowcą od JobCenter, oczywiście i tak płaciliśmy. Przyjechaliśmy na miejsce za szybko, dlatego kazał nam się położyć. A przyjechaliśmy za szybko bo najpierw mamy podpisać umowę w biurze, dopiero potem na bungale Xd. 1300km jechałem 30 godzin( bez xd).
Mimo patologii co mi nawet bieliznę kradła


@SaintWykopek: Mówisz, że brania nie masz, a fakty są takie, że holenderskie julki kradły twoje majtki. Diabli wiedzą, co później z nimi robiły, ale były to zapewne czyny rubaszne (σ ͜ʖσ)

@SaintWykopek: Z jednej strony jak czytam o tej patologii to mnie odrzuca: przypomina mi się jak mieszkałem na agencyjnych lokacjach, a z drugiej dochodzę do wniosku, że żyję dosłownie jak mnich-zero rozrywki, tylko siedzenie w pokoju po pracy.
Konia najwyżej sobie zwalę i zjem w Burger King, tyle uciech. A jeszcze mam w planach tutaj pięć lat siedzieć, żeby na mieszkanie odłożyć.