Wpis z mikrobloga

Ze "100 konkretów" KO:

99. Odpolitycznimy i uspołecznimy media publiczne. Zlikwidujemy Radę Mediów Narodowych. Natychmiast zatrzymamy finasowanie fabryki kłamstw i nienawiści jaką stała się TVP i inne media publiczne. Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2mld zł z TVP na leczenie raka.


PiS: "Tusk nie realizuje żadnych swoich obietnic"
Koalicja: Realizuje jedną z obietnic.
PiS:

#sejm #bekazpisu #tvpis
maver - Ze "100 konkretów" KO:
 99. Odpolitycznimy i uspołecznimy media publiczne. Zl...

źródło: 40f

Pobierz
  • 10
@XanderPLXE wynajmował afery które okazywały się fejkiem i były tylko w stronę pis, brawo Ty, dlaczego Twój donkey uchwalił budżet na 184mld zamiast jak planowalo źle rozdawnicze PiS na 164(które wg donkey byli za duża kwota?). Podwójne standardy. Za dwa lata pogadamy, dobrze że tu historia komentarzy nie znika bo będę mieć co wypominac
@Tytanowy_robak: Widzę przegrana ukochanej partii siadła na mózg i to bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynym osłem tutaj to chwilowo jesteś ty.
PO już rządziło i jechano po ich rządach i w TVP i w TVN, a nawet kabarecierze mogli się z Tuska nabijać. Przyszła dobra zmiana i słowa złego nie można było powiedzieć na nich. Nawet biednym kabareciarzom się oberwało, bo jak to tak. Z imperatora
@XanderPLXE cóż za konkret, dobranoc, z racji że nie będę się zniżać do Twojego poziomu rozmowy w tym miejscu kończę i nie pozdrawiam.
P.S dobrze że teraz nie ma rozdawnictwa a jest pomoc socjalna to duuuza różnica ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tytanowy_robak: Ciężko o konkrety, kiedy twoimi jedynymi argumentami jest pisanie osioł i robienie błędów gramatycznych i ortograficznych.(czytasz w ogóle co za gniot przelewasz na klawiaturę?) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto się interesował programem koalicji to wiedział jaki budżet jest przewidywany i na co planowane są wydatki XD Ale to trzeba być wyborcą, a nie wyznawcą.
@XanderPLXE aż odpisałem a nie powinienem, uuaaa teraz to mi w pięty weszło, pisze z telefonu i w dupie mam błędy bo nie chce mi się go poprawiać skoro i tak zrozumiałeś co napisałem, a i gratuluje też nowego komendanta głównego policji, może nie wysadził się głośnikiem ale za to czyścił kamienice w Krakowie, bye, dalej Cię nie obraziłem a Ty widze innych argumentów nie posiadasz ale ok, taki Twój urok
  • 2
@Tytanowy_robak: typowy argument powtarzany przez PiS i związane z nim środowisko, nie poparty żadnymi dowodami. Przed 2015 rokiem w TVP był *jakiś* poziom pluralizmu. Nie twierdzę że było idealnie, ale chociaż zachowywali jakieś pozory. Natomiast to co stało się z TVP za czasów PiS nawet trudno ubrać w słowa. Przekaz był *calkowicie* jednostronny. Partia rządząca zawsze była przedstawiana w pozytywnym świetle, a opozycja - w negatywnym. Co gorsza, podczas wyborów TVP