Wpis z mikrobloga

Myślę, że czas najwyższy wybrać wykopakę roku 2023. Wiem, że każdy mój poprzednik twierdził, że to jego paka jest najfajniejsza ale sorry, zwycięzca tej edycji może być tylko jeden.
Proszę Państwa, wysoki sądzie… To jest paczka od @czkawka0 !

Nawet nie wiem jak się zabrać do opisywania przyjemności jaką mi zrobiła swoją paczką @czkawka0, ile serca i pracy włożyła w jej przygotowanie bo i tak nie odda to tego jak się czułem podczas jej odpakowywania. A odpakowanie przesyłki jaką dostałem nie polegało jedynie na zerwaniu folii i papieru.
Po odpakowaniu pierwszej warstwy paczki moim oczom ukazała się… skrzynia ze skarbami zamknięta na kłódkę a list dołączony do niej opisywał jak mogę zdobyć do niej kod. Ze wskazówek zawartych w liście dowiedziałem się, że aby odkryć szyfr do kłódki muszę zagrać w specjalnie przygotowaną grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po zapoznaniu się z wszystkimi memami w grze, zrobionymi specjalnie na tę okazję, (każdy wywołał mimowolny uśmiech) znałem już szyfr. Pora na zawartość kuferka. Słodkie kuferki z 1 z 10 to przy tym ch*j. Nawet gdyby Pani Sylwia była w zestawie.
Oj było na bogato. Przede wszystkim, tradycyjne wigilijne potrawy takie jak burgery, Solnik, tort z salami (mój ulubiony), babka piaskowa (nie mam pojęcia skąd wzięła piasek na skalistej planecie), solnik i na deser moja ulubiona potrawa. Ojczysta.
Jako że lubuję się w perfumach, do przewidzenia było, że częścią paki będą zapaszki. Ale nie jakieś biedackie Dolcze Gabany. Wszystkie w klimatach ukochanych przeze mnie cytrusów.
Zaprojektowany specjalnie dla mnie (I tylko dla mnie) jedyny taki egzemplarz na świecie. Kalendarz w klimacie Czarnobylskim. Będziesz wisiał, jak to powiedział pewien rosyjskolubny polityk.
Lego, akuratnie, abym się nie zmęczył za bardzo przy układaniu. Jak mi nie będzie szło to najwyżej poproszę córkę o pomoc.
Zestaw do szycia, akurat mi takiego brakowało w domu, bo wszystkie igły i nitki trzymam w plastikowym pudełku po lodach. Przy okazji jak będę miał coś do przyszycia to przełożę wszystko do tego eleganckiego metalowego opakowania.

@czkawka0, nie wiem co napisać. Sprawiłaś mi tyle uśmiechu i frajdy swoją paką, że nie mam słów, które by wyraziły wdzięczność i mój zachwyt więc ograniczę się do jednego słowa.
Dziękuję.

#wykopaka #pokapake #2137 #kapitanbomba
sveq91 - Myślę, że czas najwyższy wybrać wykopakę roku 2023. Wiem, że każdy mój poprz...

źródło: zrzut 2

Pobierz
  • 8
@sveq91: przez Ciebie się wsypałam w wiadomościach z czkawką XD pytałam jak jej idzie paczka, coś mówi o perfumach i mówię, że ja kiedyś robiłam paczkę perfumiarzowi, coś dalej piszemy i mówi, że może to ten sam, ja myślę, pytam czy ma nick na S i kończy się cyframi, no kończy.. dotarło do mnie, że się sprzedałam xD