Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś miesiąca mam problem z zamawianiem jedzenia przez aplikację McDonalds. Normalnie mam dobry internet, aplikacja chodzi dobrze, ale na koniec zamówienia nie działają płatności i wywala błąd tak jak na skrinie. Zmieniałem internet, sposób płatności, próbowałem blika z innego telefonu, czyściłem ciasteczka, reinstallowałem apkę i nic. Ktoś miał podobnie i wie co zrobić?
#mcdonalds
tomex1909 - Od jakiegoś miesiąca mam problem z zamawianiem jedzenia przez aplikację M...

źródło: obraz_2023-12-19_215041144

Pobierz
  • 12
@tomex1909: Niech zgadnę - oba supporty rozkładają ręce i twierdzą, że powinno działać?

PS. maż może opcję spróbować z ApplePay? To by pozwoliło ustalić po której stronie jest problem.

PS 2. Czyściłeś data cache apki McDonald?
  • 0
@rol-ex: nie mam możliwości, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że to jest kwestia samej płatności, bo oprócz karty nie działa też blik, a nawet blik z innego banku z innego telefonu. To chyba nie jest normalne
@tomex1909: Nie jest normalne, może coś nawaliło po stronie operatora, skoro odrzuca różne formy płatności. Z tego co kojarzę, to płatności w apca nie są obsługiwane przez McDonald, tylko Adyen.
@tomex1909: Jak masz roota lub inne podobne tematy to może nie działać. Kiedyś walczyłem z podobnym tematem, gość miał telefon na chiński rynek, został wgrany soft z wersji na inny kraj i masa rzeczy nie działała. Wcześniej działało? Była aktualizacja jakaś grubsza? Nie masz trojana jakiegoś?