Wpis z mikrobloga

@L3stko: Allegro to największa platforma do sprzedaży w Polsce, a pewnie też w środkowej Europie. Wysokie faktury owszem są, ale wiem za co płacę. Za najwyższej jakości funkcje, za największe zasięgi, a także za pomoc konsultantów, którzy pracują 24 h na dobę i zawsze dają z siebie 200% tylko po to, żeby mi pomóc. Dlaczego ludzie są tacy niewdzięczni dla Allegro? Czy to po prostu nasza polska rodzima cecha, żeby nigdy
  • Odpowiedz
@L3stko: a co mnie jacyś żymianie interesują jak ja Polak normalny alkoholik narkoman i złodziej, mnie interesuje dzisiejszy dzień a nie jacyś żymianie wariacie, dawej mnie tego gwiazdora i ze dwie gaśnice
z fartem
  • Odpowiedz
  • 3
@NonOmnisMoriar: ja chciałbym żeby Allegro zajęło się tym, na czym zna się najlepiej - czyli na prowadzeniu platformy pośredniczącej w sprzedaży, a nie w cenzora i strażnika uczuć. Jeśli coś nie jest zakazane prawem, z jakiej paki miałoby nie móc być oferowane?
  • Odpowiedz
ja chciałbym żeby Allegro zajęło się tym, na czym zna się najlepiej - czyli na prowadzeniu platformy pośredniczącej w sprzedaży, a nie w cenzora i strażnika uczuć. Jeśli coś nie jest zakazane prawem, z jakiej paki miałoby nie móc być oferowane?


@L3stko: Pewnie w ramach protestu przeciwko nienawiści do Żydów. Dodatkowo, żeby nie było kontrowersji.
  • Odpowiedz
Na Allegro kupisz Jezusa na bungee, symbole nazistowskie, komunistyczne, wizerunki zbrodniarzy ale nie kupisz podobizny znanego artysty i reżysera z gaśnicą chanukową. ¯\(ツ)/¯


@L3stko: tak działa wolny rynek, jak się konsumentowi nie podoba to zawsze może zagłosować portfelem i kupować na Amazonie/OLX/Aliexpress/RedIsBad/[wstaw ulubiony sklep internetowy]

ale hehe gupi ci allegrowicze, zamiast używać jakiegoś wolnościowego sklep-pl.ru gdzie można kupić wszystko to wolą allegro
  • Odpowiedz
@L3stko:

@allegro_pl Szanowna największa platformo do sprzedaży w Polsce, a nawet środkowej Europie.

Chciałbym bardzo przeprosić za post użytkownika @L3stko. Na portalu wykop.pl doskonale wiemy jak ważną platformą jest Allegro zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Allegro to nasza polska perełka, którą musimy pielęgnować.

Proszę zignorować ten post i dalej robić dobrą robotę. Wesołych świąt!
  • Odpowiedz
mówisz że jej PRYWATNA FIRMA decyduje o tym co chce, żeby było u nich sprzedawane to coś złego?! Tfu... Lewactwo


@Niggalke: O tym niestety nie decyduje prywatna firma, tylko dyktat poprawności politycznej, co grozi tym, że jak firma się nie zastosuje to spotkają ją sankcje, np. zadziała prokuratura i oskarży o promowanie czegoś złego, albo po prostu jakiś ideologiczny organ państwa naśle kontrolę. Na wolnym rynku każdy ma równy dostęp do
  • Odpowiedz
O tym niestety nie decyduje prywatna firma, tylko dyktat poprawności politycznej, co grozi tym, że jak firma się nie zastosuje to spotkają ją sankcje, np. zadziała prokuratura i oskarży o promowanie czegoś złego, albo po prostu jakiś ideologiczny organ państwa naśle kontrolę. Na wolnym rynku każdy ma równy dostęp do rynku, nie ma na nim monopoli i panuje konkurencja. Jeżeli ktoś ze swoim biznesem nie może iść gdzie indziej, to znaczy, że
  • Odpowiedz
@MrPerfetc: Pojawiły się jakieś dziwne wpisy godzące w dobre imię Allegro, więc chciałem sprostować od razu i przeprosić.

Gdyby wszyscy ludzie tak robili to pewnie byłoby więcej promocji i zniżek dla sprzedawców.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Na pewno, dzięki twojemu usłużno poddańczemu postowi dostaniesz promowanie za damo na miesiąc. Daj znać jak zadzwonią.

Co chciałeś sprostować? Mają sprzedaż podróbek czy opisy wprowadzające w błąd, niech się za to wezmą, a wszyscy sprzedający na tym skorzystają.
  • Odpowiedz
@L3stko: Jakiś dowód na to, że nie można wystawiać takiego wizerunku na gadżetach czy o prostu jak zwykle wymyśliłeś sobie scenariusz i się na niego oburzyłeś?
  • Odpowiedz
@L3stko: Dawno nie wchodziłem na Allegro, więc mam pytanie- teraz wszystkie opisy produktów brzmią jak na Aliexpresie- tłumaczone maszynowo i w połowie bez związku z przedmiotem?
  • Odpowiedz