Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam fakty i jestem w smutnym szoku. Okazało się, że ludzie pokazani w filmie #zielonagranica w rzeczywistości również istnieją. Oczywiście są to polki, alternatywki chcące nadziać się na bolca. Żaden zdrowo myślący Polak nie pojedzie do lasu pomagać nielegalnym migrantom. Do lasu powinno się jeździć z włócznią do pozbywania się postaci, których bariera nie zatrzymała. Potrzebne jest coś na wzór magicznej bariery, co zlikwiduje każdego który będzie chciał ją przekroczyć. To prawda co minister powiedział, bariera nie powinna działać tak, że trzeba pilnować czy ktoś jej nie przekroczył. To jest niedopuszczalne. Mam nadzieję, że rząd ukróci takie akcje i będę mógł żyć w pięknej i bezpiecznej Polsce, a polki nie będą miały wyboru i będą musiały związać się z polakiem.

Dziękuję straży granicznej za stosowanie pushbacku, oby tak dalej! Niech życie czysta Polska!
#imigranci
  • 2
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że rząd ukróci takich akcji i będę mógł żyć w pięknej i bezpiecznej Polsce, a polki nie będą miały wyboru i będą musiały związać się z polakiem.


@samotnypies: porzuć ją bo wybory wygrali ci co są za wpuszczaniem i likwidacją bariery a przynajmniej w większości
  • Odpowiedz