Wpis z mikrobloga

@TheOneWhoKnocks: jestem śmiertelnie poważny, posłowie PiS proponowali dzisiaj zwołać drugie posiedzenie gdzie o posiedzeniach członkowie komisji musza być poinformowani 3 dni wcześniej.

Poxniej składali wnioski ustne które są wymagane na piśmie.

Oni są absolutnie nieprzygotowani a propozycjami łamania prawa już się skompromitowali.
@dqdq1 ¯_(ツ)_/¯
Ocenimy po większej liczbie posiedzeń
Na ta chwilę, na nieprzygotowanych wychodzi wasza lewacka koalicja

Widać to po :
-serwowanych ustawach
-obietnicach wyborczych
-woltach w narracji
-tarciach wewnątrz koalicji

Będzie ciekawie
@dqdq1 sam nie wierzysz w to co mówisz. Pisowcy jasno dali do zrozumienia, że regulamin rozumieją, mało tego, udowodnili, że tego regulaminu nie rozumie KO
Co więcej, udowodnili, że KO nie do końca pojmuje jakie konsekwencje niesie za sobą ta komisja
Dowiedzą się i razem nimi ich wyborcy

Najbardziej śmieszą mnie teraz nagłówki
"WIELKIE ZMIANY. Zlikwidowano komisję Macierewicza "xD
Cyrk
Teraz dopiero uświadamiacie sobie że bezprawna hucpa jest nie do przyjęcia i
@TheOneWhoKnocks: ostatnie zdanie idealnie podsumowuje co masz w głowie i dlaczego PiS przegrał wybory.

Ludzie sobie na spokojnie analizują kompromitacje pisowskich pacholow i punktują ich brak kompetencji. PiS ma do zaoferowania jedynie agresję i niekompetencję.
@TheOneWhoKnocks: nie, pokazałeś co masz w masz w głowie. Jesli chcesz prowadzić rozmowe jak zul pod sklepem bo z jakiego powodu czujesz się w tym mocny to mi pozostaje tylko ci współczuć.

Merytorycznie wypunktowałem kompromitację chłopków roztropków z PiS- brak znajomosci regulaminu, propozycje łamania tego regulaminu oraz brak przygotowania pisemnych wniosków o powołanie świadków.
@TheOneWhoKnocks: bo mówimy o komisji złotko a nie o tym ze brakuje ci 2 zł na piwo.

Jak już wypunktowalem kompromitacje posłów PiS ( brak znajomosci regulaminu, propozycje łamania regulaminu, brak przygotowania wniosków) to chcesz zmieniać temat bo nie potrafisz bronić swoich idoli merytorycznie.
@dqdq1 ty i reszta bandy która stosowała politykę 8 gwiazdek czy wypuszczając kodziarzy i lemparcice na ulicę , wyglądacie karykaturalnie mówiąc o kulturze i ocenianiu, kto jak prowadzi rozmowę
Śmiech na sali i hipokryzja
@TheOneWhoKnocks: przestępcy z PiS przyłapani na gorącym uczynku maja pretensje ze zostali potraktowani jak przestępcy i ludzie wyrazili glosno swoje zdanie na temat tego co maja zrobić.

( ͡° ͜ʖ ͡°)