Wpis z mikrobloga

Tak patrząc na znalezisko:
https://wykop.pl/link/7308435/budanow-bez-mobilizacji-powszechnej-nie-da-sie-pokonac-rosji

Wykopki nie widzą sensu w walce z bronią o swój kraj. Najlepiej to się w ogóle poddać.
Natomiast w innych znaleziskach jest żądanie nieograniczonego dostępu do broni, aby bronić swojego podwórka.
Ciekawe. Jak trzeba bronić podwórka na froncie to chętnych nie ma.

#ukraina #polska #bron
  • 90
@Dragonan Mnie rozwala że drugie albo trzecie zdanie jest o "Julkach". Każdy temat dla takieg debila to R U C H A N I E. Nie będę bronił kraju bo mi koleżanka z klasy nie dała zamoczyć i jestem obrażony na świat.
Dzisiaj młody Polak posiada wielokrotnie więcej niż kiedykolwiek. Jesteśmy bogatsi niż kiedykolwiek byliśmy. Dotyczy to też osób średnio i mało zamożnych.


@Dragonan: Tak bardzo bogaci że ludzie biorą kredyty by było ich 'stać' na mieszkanie. Tak bogaci że jest pełno ludzi w wieku ~30 lat którzy nie posiadają właśnie ani domu ani samochodu ani innych rzeczy które są uznawane aktualnie za 'podstawę' do osiedlenia się.

Wytłumacz to ruskim, którzy po prostu
@buchowo: Ja to bym jeszcze dodał to, że ludzie mają świadomość tego, że z poboru to pójdą jako mięso armatnie po prostu i nikt się nie będzie z nimi liczył. Zawodowa armia byłaby pewnie bardziej w odwodzie, a nawet jeśli byłby jakiś "mix" zrobiony to ci z poboru / łapanki będą wysyłani do najgorszych i najbardziej niebezpiecznych zadań.
To co wcześniej, jaka rodzina? Córka, żona XD Kiedy kobiety z PL gardzą facetami którzy nie są przystojni. Fajnie, fajnie.


@kaminarii: no to pies, skoro nie potrafisz sobie skołować czegoś lepszego, jako bliskiej sobie istoty. Matka? Brat?
@Przypadkowy: Po co mi pies. Nie czuję żadnej potrzeby brania zwierzątka na ten moment. Zresztą to jest zmiana tematu.

Nie, nie mam już rodziny. Aktualnie od dawna tylko sam.

Jakoś na siłę próbujesz mi udowodnić coś by mnie wysłać na śmierć za ten śmieszny kraj? Jak mówiłem, jedyne co tu mam to tylko swoje życie. I to jedyne co chcę chronić.
@Przypadkowy: Łał no już nie mogę się powstrzymać. Ale po prostu jesteś tępym idiotą. Wstawianie człowieka do łatki 'beznadziejnego, do niczego się nie nadajacego' tylko dlatego że nie mam rodziny i przyjaciół, urodziłem się w biednej rodzinie i ogarniałem po tym długi przez co nie mam domu ani samochodu XD

Jesteś totalnym przykładem ludzi którzy totalnie obrzydzają mi ten kraj i jakiekolwiek myślenie o ewentualnej 'obronie'. Jesteś po prostu śmieciem który
ale jeśli nie ogarnąłeś sobie nikogo bliskiego, za którego byś chciał walczyć i go bronić


@Przypadkowy: Nie moja wina że kobiety mnie odtrącają przez wygląd.

masz odklejone poglądy na kobiety


Traktuję innych tak jak oni traktują mnie. Zawsze lepiej mi się gadało z kobietami i więcej znajomych w swoim czasie to były właśnie kobiety. Nic to nie zmieniło. Lubię cisnąć bekę z typowych 'julek' 'p0lek' - czyli egoistycznych, toksycznych, zbytnio wymagających