Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: krwa kiedy wszyscy zrozumieją, że to jest KOŁO WZAJEMNEGO OBCIĄGANIA i jeżeli coś się dzieje to my mamy myśleć, że tak się dzieje co nam podają na tacy(taka komunistyczna propaganda), a oni na tym zyskują rozgłos i po jakimś czasie obciągają sobie wzajemnie sisiory.zwyrol baxton, gola, mleko, alimenciarz, bandzi, kukold, multi, meduza i wiele innych znanych patoinflu. Jedynymi co są poza tym kołem to np. magical czy friz, magicala nie
@heesecake: sorry ale ja przez te całe gówno fame i ich działania aby tyko zmaksymalizować zysk dostaje pierd-olca w głowie i mam sieczkę w mózgu...
autentycznie mam problemy psychicznie już przez te bagno całe

dosłownie mam w głowie obrazy jak boxdel patrzy na licznik biletów i daje komuś łoma i młotek i mówi "masz roz-jeb mi samochód a ekipa fame to nagra"

MMA to najgorsze co spotkało polski internet, takie jest
@eSUBA94: Ty poważnie, aż tak sobie tym ryjesz beret? :O Przecież to pożywka dla ludzi, która wzbudza wśród młodych i jeszcze głupich ludzi pozytywne emocje bo to ich idole, a wśród starszych negatywne, bo, albo wiedzą o co chodzi, albo zazdroszczą siana, fejmu i ruchania każdej, albo #!$%@? ich takie zachowanie jak np. baxtona, stuu czy dubiela... Daj se gościu spokój i popatrz na baseniary na twitchu dla relaksu xD
@ElementalX7: widziałem tylko na instagramach i tiktokach ludzi jak se chodzi z ochroniarzami pod pachą a potem bawi się razem z innymi na afterkach, jeszcze dubiela tam brakowało w barze