Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Dotychczas używałem (i opłacałem) Spotify. Po zmianie operatora komórkowego na Play gdzie transfer danych dla Wimp jest darmowy (poza pakietem danych), zastanawiałem się czy nie zrezygnować z Spotify i playlist offline w telefonie, na rzecz Wimpa i streamowania muzyki. Niestety brak pewnych wykonawców (jak np. Metallica) w Wimpie dyskwalifikuje dla mnie ten serwis.

Już prościej chyba się tego nie da napisać...
@divinuss: Hmm. Mi pokazywało całą zaimportowaną playlistę Metalliki na szaro i nie dało się odtwarzać - zarówno na komputerze jak i w telefonie. Podobnie po przejściu do wykonawcy, wszystko na szaro...

Swoją drogą - aplikacja w flashu, mało wygodna, aplikacja na telefon jeszcze pisana pod ios6 - po takim czasie od wypuszczenia ios7 wygląda to mało poważnie...
Pobierz
źródło: comment_axQYFWVSTJgxYRTDAJUGAHHwH9RFtXUz.jpg
@divinuss: hmm, czyli płacąc poprzez usługę w play nie uwzględnia mnie jako premium usera? lipa.

Zresztą i tak już wyłączyłem usługę w play24 i jednak zostaję przy spotify - nie chce mi się bawić i męczyć z przestarzałym programem i flashem - lubię rozwiązania które "po prostu działają".