Wpis z mikrobloga

Mam dziś jechać oglądać dom w zabudowie szeregowej "rok budowy 2021". Poprosiłem o adres żeby zobaczyć jeszcze w google map jak to wygląda z zewnątrz itp a tam napisane, że zdjęcia robione 10lat temu. Napisałem szybko do pośrednika i stwierdził, że to na pewno "błąd systemy" skoro jest wpisane 2021r bo e tym został lokal wyremontowany. Pewnie się pomylili tylko o jakieś 100lat jeśli chodzi o budowę budynku. Każdy na każdym kroku próbuje nas oszukać
  • 6
@goferek: Kolejna chata "w wyższym standardzie" która okazała się do remontu. Powinni karać takich nieuczciwych pośredników albo zwrócić mi za paliwo i czas. Ludzie myślą że jak ktoś przyjedzie to już kupi pomimo takiego rozczarowania?
@AdvisoryLyrics: tak powinno być. Skoro on chce prowizję za to, że kupisz nieruchomość, którą on łaskawie pokaże, to on powinien płacić w sytuacji, gdy skłamał prezentując ofertę i marnując Twój czas
@goferek: Nawet nie ma gdzie za bardzo. Ciężko ich znaleźć, to jakaś nowa amatorka ze stroną www bez sekcji opinii czy komentarzy. No nic, trzeba szukać dalej i się na resztę życia zadłużyć by coś znaleźć poza blokiem