Wpis z mikrobloga

@Kruk_98: faceci w dominującej części w dupie mają wysokość zarobków kobiet, to bardziej binarna kwestia: czy pracuje tak/nie, czy umie gospodarować pieniędzmi tak/nie. Raczej żaden (lub niemal żaden) facet wiążąc się dzisiaj nie zastanawia się "hmm czy laska da radę utrzymać nasza dwójkę?", ale dobrze by było gdyby nie należała do tych co tylko siedzą na dupie i "dej, jestem ksienrzniczom" albo trwonią hajsy tatusia.
ale dobrze by było gdyby nie należała do tych co tylko siedzą na dupie i "dej, jestem ksienrzniczom" albo trwonią hajsy tatusia.


@Kremufka2137: ta ale praca za minimalną to raczej otwarcie mówi że masz doczynienia z leniwą, nieogarniająca życia loszką xD

Jasne loszka nie musi zarabiać nawet połowego tego co ja, ale warto też by nie #!$%@?ła w jakimś Sinseyu czy innej Żabce za minimalną xD Chyba że chcesz czyste trofeum/utrzymankę
@Kruk_98: bez kitu te yebane baby szczególnie na socialach żyją w bańce wzajemnej adoracji, napisz takiej coś innego niż ' ślicznie, pięknie ' to zrestaruje się jej windows i nie ogarnie o co chodzi, będzie oburzona. Często wrzucam kij w mrowisko to tak je to gniecie że dostała hejta że aż odpowiadają na wideo, masakra.