Wpis z mikrobloga

Chciałbym przetestować sobie jakiś zapach ale zastanawiam się jaki.Mianowicie nie chcę wydawać na początek dużych pieniędzy i chcę kupić sobie tak coś do maksymalnie 100 zł.

Co możecie polecić? #perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
Polecić mogę odlewki, kup sobie od jednego Mirka większą ilość zapachów, popatrz na jego listę, wpisz sobie w fragrantice jakie nuty by Ci pasowały i tak testuj, nie ma sensu kupować flakonu za 100 zł, bo może Ci się nie spodobać i będziesz musiał a) się z nim bujać b) sprzedać. Mirki, którzy mają fajne listy to;

@underrated
@przypadkiem-
@pedro_migo (widziałem u niego gotowe odlewki)
@sulima- (u niego też coś widziałem)
  • Odpowiedz
@husqvarna: dzięki za pamięć i zgadzam się z Tobą, że na początek lepiej zainwestować w odlewki przed decyzją zakupu pełnego flakonu.
@asyla co prawda ja mam głównie niszę (która często niestety przekracza budżet), ale z mainstreamu na początek przygody też coś znajdę, bo mam jeszcze nieopublikowany tu mały zestaw z samplami po ok. 1-3ml, który myślę na początek świetnie się sprawdzi, bo nie dużym kosztem pozwoli poznać kilka zapachów. Pod wieczór
  • Odpowiedz
@asyla: Love desire ( dwie wersje chociaż proponowałbym zacząć na początku od tej tańszej zęby zobaczyć czy Ci zapach będzie pasował). Ewentualnie sexual attraction. Niezłe są też the edge chociaż trochę drogie tak wiec na razie bym ich nie kupował.
  • Odpowiedz
Tak,jakbym nie używał to bym Ci o nich tutaj nie pisał.Ogólnie najlepsze to są Love&Desire premium, mocniejsze, dłużej się utrzymują i bardziej się podobają dziewczynom. Jednak w sumie polecam wypróbować sobie na początku te tańsze żeby zobaczyć czy Ci coś takiego pasuje.
  • Odpowiedz