Wpis z mikrobloga

Pamiętam jakieś 10-15 lat temu do znajomego wpadłem a ten odpala playstation 3 i na nim jakieś Call of Duty (nie wiem które nie jestem fanem serii) i odpala jakiś stary domek gdzie co chwile odblokowują się nowe pokoje, łata się okna deskami, upgrejduje bronie i przychodzą fale zombiaków.

To był taki sztos że zapomniałem o życiu i spożywaniu pokarmu na cały dzień.

Teraz wpadam do kogoś z ps5 i pytam czy ma jakieś gry na split-screen a ten nie wie o co chodzi i mówi żebym se kupił PS5, do tego abonament za 500zł na rok i grę za 300zł żeby dwa razy zagrać bo później i tak nie będzie miał czasu się zdzwonić (°° Jeszcze za 10 lat pewnie mu ta gra już nie odpali bo serwery pójdą offline bo już będzie PS7, a ten Call of Duty z zombie modem z płytki nadal działa i nadal jest fun to play
Po kij to w ogóle do telewizora podłączać jak ostatnia strzelanka na split screen to borderlands 3 a i tak jest regres w porównaniu do dwójki bo tylko 2 osoby mogą na jednym ekranie grać
#gry #ps5 #zalesie
  • 5
@dzem_z_rzodkiewki dlatego gram na pc i to głównie w darmowe gry albo takie które idzie kupić za 5 dych. Jak jest dobra i devsi szanują ludzi to czasem sobie tam cos kupię do niej w ramach wsparcia

W wot jak gralem regularnie to każdego roku cos tam sobie kupiłem, a później jak zaczęli w #!$%@? lecieć to już ani grosza od lat nie dostali

Fallouta 76 kupiłem ostatnio za dychę i się
@dzem_z_rzodkiewki: To o czym piszesz to Call of Duty Zombie Chronicles

Kosztuje 134 zł na ps5 i nie potrzeba nic więcej płacić za split screen

Nie wiem jak nowe CoDy bo ostatnio jaki grałem to Black ops 4 i tam normalnie grałem ze znajomymi na jednej konsoli

Jest pełno gier do grania w coopie np. Party animals, It takes two, Overcooked, Moving out

Jedyne czego brak to dobra samochodówka na dwóch
@Kiedys_Mialem_Fejm: to było Call of Duty: World at War z tego co po gameplayach sobie przypominam. Dzięki za "Call of Duty Zombie Chronicles" zaraz dodaje do wishlisty i ogladam gameplaye
Overcooked super że jest ale to już jest kampania i fajnie jest mieć kogoś do grania regularnie
@sm_m: MW3 ma tylko pvp mody, nie pograsz tak casualowo na imprezie bo właściciel konsoli zawsze będzie ogarniał 5x lepiej i to jest