Wpis z mikrobloga

Jak ktoś tak śliski jak Giertych mógł znaleźć się na listach KO w wyborach do Sejmu.

Każde jego przedsięwzięcie to albo jakaś intryga, zemsta (vide Kulczyk, czy Kaczyński), czy zmiana poglądów o 180 stopni.

Ten człowiek powinien być na śmietniku historii, a nie brać się za naprawianie praworządności. Najpierw to on powinien być rozliczony przez niezalezna prokuraturę i niezawisłych sędziów.

Potrzebne źródła:
https://www.rp.pl/kraj/art12399451-giertych-propozycja-szantazowania-kulczyka-byla-tylko-przykrywka
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-grozby-giertycha,nId,801299

Krótki komentarz ode mnie: przypomnijmy, że Giertych zmieniał swoją wersję spotkania z Kulczykiem na Jasnej Górze, po tym jak go przyłapano na kłamstwie.

Jak człowiek, który był otwarcie antyunijny, był ministrem edukacji gorszym od Czarnka (Czarnek wielu swoich pomysłów nie zrealizował), jest politykiem podobnie niebezpiecznym jak Kaczyński, był otwartym homofobem, był przeciw jakiejkolwiek aborcji, nagle zrzucił mundur ONR, owinął się tęczową i unijną flagą i udaje teraz lgbt ue friendly typa co chce naprawiac praworzadność. Jeszcze mówi, ze do polityki wrócił, przez orzeczenie TK, ograniczajace aborcje. No przeciez to trzeba byc skończonym idiotą, żeby głosować na takiego gościa. Już wiecej szacunku mam do ludzi, co, co prawda zmieniali partie jak rekawiczki, ale pozostali przy swoich pogladach, a Giertych swoje poglady wsadzil gleboko w kieszen i udaje nagle oświeconego. Przeciez to jest kazus Moniki Pawłowskiej, co jeszcze niedawno wymachiwała flaga lgbt, byla za legalna aborcja, a jak pis zadzwonil jej zlotowkami to poszla do nich merdajac z ogonem., tylko w drugą stronę.
#sejm #polityka
Pobierz niezdiagnozowany - Jak ktoś tak śliski jak Giertych mógł znaleźć się na listach KO w ...
źródło: 0c0302c98cce4bd0a609419421e93c5f
  • 12
@galicjanin: oczywiscie, ze tak i najlepsze jest to, ze oni nigdy tych pogladów nie zmienił.

Chociaz ja zaryzykuje stwierdzenie, ze gdyby ich tak nie zgnoili to LPR nadal byłaby odrebna partią i Giertych albo jakiś Bosak by nia obecnie kierowal.

Swoja droga tez mnie smiech bierze, jak Bosak kreuje sie teraz na jakiegos liberala wolnorynkowca, a to zwykly socjaluch z LPR.
@niezdiagnozowany: Wróg mojego wroga itd. Mecenas jest zdeterminowany do rozilczeń pisu, w wyborach też zrealizował postawiony cel - odebrał miejsce pisowi w Kieleckim mimo, że nawet nie było go w kraju. Śledząc jego wypowiedzi mozna zauważyć, że zmienił nieco poglądy. Myślę, że ma jeszcze role do odegrania w historii najnowszej Polski, zobaczymy dobrą czy złą.
@niezdiagnozowany trochę je jednak ułagodził. Za LPRu chciał całkowicie zakazać aborcji i zamykać kobiety w więzieniach, dziś jest za kompromisem aborcyjnym, za LPRu był ultrahomofobem dziś mówi tylko że nie jest zwolennikiem małżeństw jednopłciowych, za LPRu nie chciał Polski w UE, dziś mówi, że co do tego się mylił i że jest dobrze, że Polska jest w UE.
@Idaho59:

zmienił nieco poglądy.


XD. Nie no prosze Cie, ja naprawde moge zrozumiec, ze jak ktos ma nie wiem 18 lat albo nawet 27, bo skonczy studia i zobaczy jak wyglada prawdziwe zycie to zmieni poglady, ale taki stary koń?

Myślę, że ma jeszcze role do odegrania w historii najnowszej Polski, zobaczymy dobrą czy złą.


Ja tez. Mam nadzieje, ze ta rola skończy sie w prokuraturze i sądzie, na ławie oskarżonych.
@Idaho59: tak? a skad wiesz, ze zmienil? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skad wiesz, ze tam glebokoo w nim nie siedzi stary Romuś onrowiec, ktory nadal uawaza to co uwazal 20 lat temu, a nie robi teraz tych rzeczy z premedytacja, bo chce sie zemscic na Kaczyńskim, a przy okazji przytulić troche erło, złotowek i wrocic do nałogu jakim jest polityka.