Wpis z mikrobloga

Drogie hejtery, nie chciałbym być źle zrozumiany, ale padają propozycje podzielenia tagu na podtagi, bo niektórzy już rzygają tymi nowymi patałachami z kambożulandii. Rozumiem, sam czasami kasuję całą kolumnę powiadomień, gdy widzę po tytułach, że wszystko jest o kamerdynerach lub tłukach muminkowych. I uważam, że to wystarczy, rozmywanie tagu i tworzenie nowych powiązanych z uniwersum, to strzał w kolano i woda na młyn, ścierwojadowi lucjanowi i jego popychlom. Jak to mówią, w kupie siła, a tag obecnie to duża grupa obserwujących i komentujących, często wpisy lądują w gorących, obnażanie obłudy kambożuli jest coraz popularniejsze. Po co to psuć?
Dzięki kilku zaangażowanym hejterom mamy szoty(chwała im za to i dozgonna wdzięczność) i oglądanie wysrywów łachudr kambodżańskich nie jest konieczne. Powstały skrócone wersje uniwersum dla świeżaków. Wiemy kto jest kto na tagu i szybko są wyłapywani prowokatorzy i multi ścierwojada. Po co to psuć?
To tyle z mojej strony, zrobicie jak uważacie, ja zostaję wierny tagow.
Z hejterskim pozdrowieniem

#raportzpanstwasrodka
  • 14
@ptakdodo: zgadzam się. Zresztą obecne postowanie o muminach to teraz efekt hype i nowości w uniwersum.
Za jakiś czas znowu proporcje tematyki postów się wyrównają i będziemy głównie pisać o kloszardzie i może lucku ( XD )

Wcześniej też były tu wstawki czysto z uniwersum drążka, patera czy pająka mimo że nie pojawili się w uniwersum już od jakiegoś czasu i nikomu to nie przeszkadzało.

Poza tym lucek i muminki teraz
@ptakdodo: ja dla przykładu nie oglądam popasa i często przewijam tag. Nie robię z tego problemu, nie irytuję się i nie potrzebuję maści na ból dupska. Niektórym to prawdziwych problemów brakuje w życiu. Bez obrazy, piszę ogólnie.
Jeśli mamy odseparować każdego na osobny tag, to to dopiero będzie wszystko rozmyte. Popas osobno, prezes osobno, wyluzuj osobno, muminy osobno, pucin osobno, piter osobno….
@unxtres: exactly. czy warto dzielic tag? nie wiem. #raportzpanstwasrodka żyje najgorętszymi, najmnierniejszymi wydarzeniami. nie wymaga dużo energii, żeby przescrollowac i wybrac dla siebie content. jak sie podzielimy bedzie kaszanka. Kambo działa jak jeden organizm, hejterzy mają mieć specjalizacje? OK, ale dobrze, zeby wiedzieli, co sie dzieje w przenikających światach uniwersum.
@ptakdodo:

Rozbijając tag, stracimy na sile ku radości Łysego, a nie o to Nam wszystkim tutaj powinno chodzić.
Jego dupsko ma boleć, ma szczypać, że nie może tagu odzyskać a będzie usilnie próbował, czy tutaj czy rozbijając nas w swoich wysrywach.
Obecnie Klapek zszedł na drugi plan, efekt świeżości wziął góre, ale jak każda moda z czasem przemija.

Dajmy się wypowiadać każdemu, kto ma na to ochotę, bo na tym polega