Wpis z mikrobloga

#szczecin Ej by ożywić tag a dalej w klimacie gastro zróbmy jakiś ranking najlepszych miejsc do jedzenia w zs! Podział na kategorie:

1. Chińczyk - Huang Sen Komuny Paryskiej
2. Bar mleczny - Julia Tama Pomorzanka
3. Kebab - Kebab na Rapaxkiego
4. Burger - Bro Burgers
5. Nieoczywiste miejsce(cos mega ciekawego gdzie jest klimat i wysoka jakość) - Mała Tumska
6. Miejsce Cena/jakość - Taverna Cutty Sark
7. Pizza - Monopoli

Do kolejnych typów i zasięgów oczywiście nominuje:
  • 30
  • Odpowiedz
@Konszachty chinczykow kompletnie nie jadam
Nawet mleczny - pasibrzuch
Kebab - ofc anakonda
Burger - muu muu burger
Nieoczywiste - dzika kuchnia
Miejsce cena/jakosc - znowu anakonda, cena jest równie niska jak jakosc xD
Pizza - wypadlem troche z rynku bo ostatnio pizze chyba ponad pol roku temu jadlem ale rzuce podgrzanym talerzem
  • Odpowiedz
@Konszachty przy okazji widać z tym pasibrzuchem jak bardzo jestem na bieżąco z lokalami w Szczecinie xD ja od 9 miesięcy nie jem na mieście, tyle co te filmiki ostatnio zacząłem kręcić, no to każdy sobie może sprawdzić ile tych lokali odwiedziłem, raptem kilka sztuk. Także nie wiem czemu niektórzy uważają, że ja znam lokale, jak ja w 90% knajp w tym mieście nigdy w życiu nie byłem, a najwięcej to tylko
  • Odpowiedz
1. Chińczyk - Ten w kaskadzie w kompleksie gastro na ost piętrze
2. Bar mleczny ---
3. Kebab - Bar Rab jak dla mnie,
4. Burger - --
5. Nieoczywiste miejsce(cos mega ciekawego gdzie jest klimat i wysoka jakość) - Bollywood
6. Miejsce Cena/jakość - Bahn Mi na ryneczku Pogodno
7. Pizza - La Rotonda na ul. południowej
  • Odpowiedz
@Konszachty: nie no stary z całym szacunkiem, kebaba na Rapackiego można zjeść dla chellengu od krucjana... ale żeby jeść go na serio? po 3 gryzach nadaje się do #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Konszachty nie daj się zaszczuć tym specjalistą od siedmiu boleści, trzeba być pewnym swego! Anakonda z rapackiego królem kebabów, psy szczekają karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz
@Konszachty:

1) Nam viet na turzynie (nie mylic z mekongiem)
2) -
3) Kontrowersyjnie, ale berlin kebab
4) - (dziewczyna podpowiada, ze krowarzywa, ale to wege)
5) Chief by the kitchen
6) znow punkt 1
7) Monopoli, ale jak chce sie #!$%@? po taniosci, to totalnie pizza kimg i jakas promka tygodniowa XD
  • Odpowiedz
@Dominek: @Konszachty
Bym nie wszedł gdyby mnie nie zawołano.
Co do Chińczyka to jedyny prawdziwy chińczyk jest na Jana Pawła (Jindu). Tam można zjeść coś dobrego ale trzeba wiedzieć co, a do tego mam wrażenie, że jak jest właściciel lub jego żona na miejscu to jest znacznie smaczniej (zwłaszcza jak zagadasz do nich po chińsku).
Ten sam właściciel ma też mr. Wang w nowym Turzynie ale tam już tą kuchnia jest
  • Odpowiedz
@Konszachty:

1. Chińczyk - Tien Dat jeśli mówimy o typowym wietnamcu. Z takich chinczykowych vibe na szybką tanią szamę to Little Bangkok. Z chińskiej kuchni Sichuan aczkolwiek trochę drogawo a i tak do porządnej chińskiej knajpy to nie ma podjazdu. Jest po prostu ok.
2. Bar mleczny - Zdecydowanie Bistro Rondel. Potem długo gługo nic.
3. Kebab - Nie ma czegoś takiego jak dobry kebab aktualnie na mapie szczecina.
4. Burger
  • Odpowiedz