Wpis z mikrobloga

@PZt37 otóż to - Kaszewiak to ma długoletnią praktykę i sprawdza akta i zapoznaje się dokładnie z sytuacją danej sprawy. Dodatkowo pewnie na jednej sprawie zjadł zęby, więc wie jak coś działa w praktyce, a nie w teorii.
Dubielowi, mówiąc, że nie ma podstaw, aby go skazać. XD


@LadyRaspberry: dokładnie na tym opiera się cywilizowane państwo prawa i tego właśnie widzowie wardęgi jak i on sam nie są w stanie zrozumieć. Skrobiecie sami sobie rzepkę głupoty w końcu zaczną was skazywać na podstawie filmików yt chorych psychicznie ludzi, którzy powinni się leczyć nie latać z kamerką
@LadyRaspberry: aha czyli PrawoMarcina sie nie pomylił , ale ty sobie snujesz jakieś teorie. PandoraGate nie wybuchła wczoraj tylko 2 miesiące temu jak coś. Nie mówie, że Dubiel jest spoko, ale faktem jest że narazie Kruszewski miał racje, więc nie rozumiem do niego zarzutu
@pawelswd bo mi się nie chcę nawet z tobą dyskutować, ja nie jestem prawnikiem i mogę sobie ocenić, co jest subiektywnie dla mnie moralnie złe, i co było dla większości społeczeństwa złe - jako prawnik, jeśli ktoś nie byłby moim klientem nie zabierałabym głosu odnośnie danej sprawy, która jest medialnie śliska, no chyba, nie miałabym prawa do wykonywania zawodu i chodziłoby mi atencję ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@LadyRaspberry: ale nie trzeba być PRAWNIKIEM, żeby wiedzieć czy jest akt oskarżenia na Dubiela czy nie...Po drugie, żeby mieć uprawnienia adwokackie do reprezentowania kogoś przed Sądem to musisz jeszcze po studiach zrobić aplikacje