Wpis z mikrobloga

Kurde,już wpadłem w jakąś obsesję, bo dosłownie co parę minut wchodzę kompulsywnie na datezone, erodate, #tinder #badoo i sprawdzam czy są nowe matche, odpowiedzi itd. Robię parę sweepów, wysyłam oferty za hajs kolejnym łaskom z dwóch pierwszych portali i znowu po paru minutach włączam sprawdzić czy coś się ruszyło a efektów wciąż brak.

To tak nie zdrowe i tak niszczy psyche. Nie wiem już co robić. XXI wiek, internet a chłop nie może poznać się z żadną laską ani pójść do łóżka za pieniądze, to jest chore. To zaczyna się robić patologiczne w moim przypadku. Obiecałem sobie, że na weekend odpuszczę a już niedziela wieczór się zbliża a ja nie dość, że nie odstąpiłem i nie zająłem się niczym innym to jeszcze kupiłem VIP-a na datezone (✖╮✖) Nawet nie posprzątałem bo patrzę się ciągle w te #!$%@? ekrany telefonu i komputera z nadzieją, że coś się ruszy.....Czy tak wygląda zbliżający się koniec??

#seks #rozowepaski #divyzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka Agresywnie to zabrzmiało wiec wybacz.Chodzi mi poprostu o to ze kobieta znajdzie się sama jeśli nie będziesz właśnie obsesyjnie jej szukać.Truizm i banał ale to jedyna opcja i najtrudniejsza.Poprostu odpuścić,pousuwać wszystkie apki typu tinder bo ci to pogarsza jeszcze dodatkowo i zrobić coś wokół siebie pierwsze.Od dupy strony bo bierzesz się za temat bez fundamentów,ja wiem ze czasy #!$%@? i coś co każdy powinien mieć zapewnione czyli miłość często jest
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Tak, nie idź do pracy, pieniądze same się znajdą xD typowy normicki wysryw. Wiesz, że na świecie samo się nic nie zdarza? Entropia z czasem rośnie a nie na odwrót? Jeśli przez trzydzieści lat laski się nigdy same nie znalazły, to jak naiwny trzeba być żeby wierzyć że się tak w końcu stanie, zwłaszcza że miłości nie szukam

Polecam nie dawać nikomu twoich toksycznych rad, bo to nie pierwszy
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka Ale ty rozumiesz ze obsesyjne siedzenie na apkach ci tym bardziej nie pomoże?
Co jest według ciebie bardziej toksyczne.Podejście stoickie z chłodna głowa czy maniakalne siedzenie na tinderze które wpływa negatywnie na twój stan psychiczny,pogłębia osamotnienie i stany depresyjne.
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Wmawianie ludziom że 'kobieta sama się znajdzie', 'na pewno nie skończysz samotnie' również jest szkodliwe. Świat nie jest bajką disneya i ogromna ilość facetów kończy samotnie i z depresją ze względu na ciągłe odrzucanie.
  • Odpowiedz
@kaminarii Nie twierdze ze każdy kobietę znajdzie.Poprostu z takim podejściem op ma 10 razy mniejsza szanse na znalezienie kogoś.Toksyczne jest według mnie wmawianie sobie ze jest się kimś gorszym,wszystkie te blackpille i w koło użalanie się nad tym jak jest zle.Ok może być #!$%@? ale autor sam widzi jaki to ma destrukcyjny wpływ to zamiast zrobić pierwszy krok ku lepszemu i usunąć apki albo zrobić sobie od nich przerwę to lamentuje
  • Odpowiedz
wszystkie te blackpille i w koło użalanie się nad tym jak jest


@Hemingwayy: Ale blackpill to nie żadne użalanie się, tylko zrozumienie faktów. Jestem brzydki - kobiety mnie nie chcą. Trudno, będę żył swoim życiem, robił wszystko dla siebie nie dla innych - tym bardziej nie pod to by przypodobać się kobietom.

OP po prostu odpiernicza szajs zamiast się wyciszyć i robić cokolwiek innego, olewając
  • Odpowiedz
Podejście stoickie z chłodna głowa


@Hemingwayy: Z chłodną głową jakbym do tego podszedł, to bym musiał poddać się eutanazcji ew. kastracji xD

maniakalne siedzenie na tinderze które wpływa negatywnie na twój stan psychiczny,pogłębia osamotnienie i stany
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka Jezu poprostu chodzi mi o to ze jak nie idzie ci na apkach to może nie ma sensu przynajmniej na ten moment z nich korzystać bo cię to tylko wyniszcza bardziej i podwyższa frustracje i #!$%@?.I wiem ze miales przerwę ale zauważ jaki to na ciebie ma wpływ po powrocie .Tylko w tej kwestii chodziło mi z odpuszczaniem.W innych dziedzinach życiowych działanie jest obowiązkowe.Odbierasz to jako atak a nie takie
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: ty wciąż nie rozumiesz co ja mówię. Odpuszczenie, czy jak to sobie nszwiesz nie rozwiąże problemu i nie sprawi, że zapomne o wszystkim, potrzeby znikną itd. Myślisz, że ja się czuję dobrze, jak mam przerwę? Przecież to ciąży na mnie nie zależnie od tego czy siedzę na tych apkach czy nie, lol.
  • Odpowiedz