Wpis z mikrobloga

Niech na ten wpis odpiszą JEDYNIE mężczyźni, którzy mają 30 lat i więcej (29 też będzie okej, ale proszę nie wykorzystywać tu mojego serca).

Mam między 20-25 lat czyli w takim wieku studenckim. Obserwując ludzi w pracy, w komunikacji miejskiej, na mieście zauważyłem, że różnica między 25 latkiem, a 30 latkiem jest OLBRZYMIA pod kątem no...lifestylu.

Ci 30 latkowie nie są tacy podekscytowani, stali się tacy opieszali, leniwi, zbyt poważni. Ubierają się też tak jakoś poważnie.
Największa zmiana chyba jest w zmianie fryzur. Kiedyś mieli takiego vifona, teraz mają włosy strzyżone golareczką.

Czemu wy- 30 latkowie nie macie na głowie np. takich włosów? Gdzie ta wasza młodzieńcza radość z rzeczy małych?

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
Glimpse0fTheFuture - Niech na ten wpis odpiszą JEDYNIE mężczyźni, którzy mają 30 lat ...

źródło: ciotka

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Runaway28: włosy gęste, bujne u faceta to wskazówka dla kobiety że ma dobre geny, zreztą u kobiety również. Niestety mężczyźni golą się na łyse pały albo mają zakola. Szukanie przystojnego faceta w polsce to jak szukanie skarbu w śmietniku
  • Odpowiedz
@black_coffe: tak samo można powiedzieć o kobietach, słabe włosy bądź łysienie u kobiety to większy zonk niż u faceta

Do tego celulit, ciągła wysypka która jest w stanie zamaskować jedynie dobrym makijażem no i mamy to co mamy czyli również słabe geny które nie są warte reprodukcji. Jednak niestety i tak prawdopodobnie się to stanie.
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: Przepraszam, że zabieram głos, ale mam kolegów w tym wieku i nie zauważyłam czegoś takiego, fryzury mają różne, ubierają się normalnie, są śmieszkami (większość z nich bawi też taki głupi humor jak cenzopapy czy Tiger Bonzo) i mają różne hobby. Niestety z włosami problem jest taki, że z wiekiem u wielu facetów robią się zakola i łysieją, a wtedy nie da się za bardzo poszaleć z fryzurą.
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: akurat w tym roku przebiłem tą liczbę. No po prostu #!$%@? człowieka strzela, zwłaszcza jak dociera do niego że już na takim poziomie / w taki sposób będzie to życie wyglądało.
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture:
Pomijając to, że typ ze zdjęcia wygląda według mnie jak pajac i jakiś narcyz albo coś, totalnie nie chciałoby mi się ładować tony lakieru co rano, zmywania go co wieczór, chodzenia do fryzjera co dwa tygodnie, farbowania odrostów i reszty kudłów na inny kolor itd itp.
Po prostu szkoda czasu, zresztą zawsze źle się czułem jak fryzjer wystylizował mi włosy.

  • Odpowiedz