Wpis z mikrobloga

@CzarnyOwiec: o cholllera, czas zwijać interes w takim razie () Lata planowania, kombinowania, ale i tak czujny użytkownik wykopu rozgryzł nasz zespół, ech... A akurat dostaliśmy budżet na korektora, żeby nie było aż tyle błędów i rusycyzmów w naszych materiałach :(
  • Odpowiedz
TERAZ MAM NAJLEPSZE CYCKI


@Andromeda_YT: sparafrazuję xD
"Kiedyś to były cycki, teraz nie ma cycków" :D

A tak poważnie, ten Q&A to chyba cały tydzień będę oglądał. Szacun, że się chciało to w jednym filmiku upchnąć, a nie na kilka części.
  • Odpowiedz
NIGDY NIE MIAŁAM LEPSZYCH CYCKÓW, TERAZ MAM NAJLEPSZE CYCKI


@Andromeda_YT: Nic nie trwa wiecznie, cycki też. Pojawią się dzieci, to Ci je pewnie obgryzą. Taka kolej rzeczy.

Odnośnie Q & A, oglądałem do chwili pojawienie się tematu osoby Jarosława Wolskiego. Straszny buc i chamidło. No i jakoś się zniechęciłem do dalszego słuchania, może niesłusznie.
  • Odpowiedz
@Gandalf_bialy: Z Jarkiem miałam pierwszy kontakt na grupie Obrona Pro pod koniec 2021 i osobiście nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Był moim Patronem na Patronite przez rok, kilka razy wspomniał o mnie na swoim kanale, co bardzo mi pomogło w czasie trudnych początków. Osobiście mogę powiedzieć o nim tylko dobre rzeczy, ponieważ prywatnie miałam z nim same pozytywne doświadczenia.

Co do reszty Q&A, mimo wszystko zachęcam, jest to owoc
  • Odpowiedz
Z Jarkiem miałam pierwszy kontakt na grupie Obrona Pro pod koniec 2021 i osobiście nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Był moim Patronem na Patronite przez rok, kilka razy wspomniał o mnie na swoim kanale, co bardzo mi pomogło w czasie trudnych początków. Osobiście mogę powiedzieć o nim tylko dobre rzeczy, ponieważ prywatnie miałam z nim same pozytywne doświadczenia.


@Andromeda_YT: Wolski wykopków zdenerwował np. w taki sposób:

https://wykop.pl/link/6865429/jaroslaw-wolski-kpi-z-swoich-klientow

Dlatego na
  • Odpowiedz