Wpis z mikrobloga

@marsjanin2012 Należy zacząć, że ci spod sklepów to po pierwsze nie koniecznie Ukraińcy, a po drugie żądni wolontariusze. Mają normalnie stawkę godzinową i premie "od utargu". Jeśli cokolwiek z tych pieniędzy idzie na pomoc Ukrainie ty tylko niewielka część.
@Viking- tak tak pisałem o tym ponieważ mamy znajomych Ukraińców i ich pytałem o co chodzi z tym żebractwem to zaczęli machać ręką żeby nic nie dawać. Podobny motyw jak aniołki które teraz chodzą po galeriach już TVN im obrabiał dupę że to jest czysty biznes. Tak czy siak żebrak nie powinien mieć atrybutów bogacza ( ͡º ͜ʖ͡º)
A Teslę model S widziałem co najmniej trzy w
@marsjanin2012: to brawo, gratuluję, co jeszcze robisz by żyć skromnie? Jaki jeszcze ponosisz trud? Czy jak by Ci ludzie ginęli na twoich oczach z tymi ajfonami i teslami byłbyś zadowolony?
@Hethrir: niech sprzeda ajfona (kwestujaca osoba) i kupi tanszy, spora roznica bedzie na wojne. Temu od tesli nic nie wymawiam bo nie wiem czy on jest powiazany z kwestami, moge sie tylko domyslac ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikt nie powinien ginac ale jak juz tak jest to sami niech sie finansuja. Od Polski dostali mase czolgow (ponad 350?) i innych pojazdow / uzbrojenia. Wolski o Wojnie na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to nie pierwszy raz gdy widzę Teslę model S na ukraińskich blachach. Bogaci nie chcą umierać za swój kraj ale czy tutaj możemy się dziwić?


@marsjanin2012: Tak to jest na świecie od zarania, że w wojnach walczą biedni w imieniu ludzi bogatych, jakby w Polsce wybuchła wojna, to też kierowcy drogich aut zniknęliby w kilka godzin, razem ze swoimi brykami.