Wpis z mikrobloga

#peugeot508 #motoryzacja #samochody #pytanie
peugeot 508 sedan z 2014 roku, stan idealny z panoramicznym dachem warto? Chodzi mi o ten dach głównie, są jakieś problemy z szybą albo dodatkowe jakieś eksploatację, które wynikają z jakiegoś smarowania czy serwisowania i wymianą podzespołów elektroniki czy mechanizmów otwierania? Nie chcę się wpakować na jakąś minę bo mam do wyboru dwa fajne autka w okolicy z praktycznie podobnym wyposarzeniem, oba rożnią się głównie dachem. Fajny problematyczny bajer taki dach czy jednak warto?
Są jakieś inne wady,.np coś z przeciekaniem wody 10 letnich rocznikach?
  • 18
@Kaolin28: nie wiem jak zachowują się panoramy w tym aucie, ale nigdy nie słyszałem o tym żeby to był problem, a już zwłaszcza szeroki. W 10-letnim egzemplarzu większą uwagę zwróć na to jak ogólnie działa elektryka i elektronika na tyle na ile jesteś w stanie to zweryfikować sam i/lub z pomocą warsztatu/skp/doradcy, plus standardowo historia serwisowa.

Ten model z dieslem HDi 2.2 czy nawet hybrydą (te roczniki miały już chyba wczesne
  • 0
@piwakk no widzisz szukam na takie krótkie odcinki 10 letniego auta w segmencie D do budżetu 30tys. I w takiej cenie benzyny oferuje mi albo 1.6 THP albo 1.8 TSI od grupy VAG. Tam też było nie zaciekawienie, a Citroen cieszy się mniejszą bezawaryjnością I lepszym komfortem