Wpis z mikrobloga

Mirki, jakbyście teraz kupowali nowe auto to musi mieć ono ekran zamiast zegarów czy wręcz przeciwnie, szukalibyście auta z klasycznymi zegarami? Znalazłem za fajne pieniądze nowego Seata Atecę, ma praktycznie wszystko w opcji oprócz właśnie wirtualnych zegarów, w A5 mam virtual cocpit i jest to fajny bajer, ale w A3 jakoś ich brak mi specjalnie nie doskwiera, no i mam zagwozdkę czy jak za 10 lat będę chciał to auto sprzedać czy w ogóle ktoś się tym zainteresuje :/ #samochody #motoryzacja #gownowpis #jaktoogarnac
maikeleleq - Mirki, jakbyście teraz kupowali nowe auto to musi mieć ono ekran zamiast...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
@maikeleleq: nie rusza mnie to, ważne żeby miało jeden ekranik z nawigacją.

No i ja lubię jak wskazówki się gonią, ale takie realne a nie zmieniające się cyfrowo :)
@maikeleleq problem z ekranem za kierownicą jest taki że jest bezużyteczny - gdyby integrował się z android auto/car play I np tam dawał mapę to byłoby super. Ale tak jest poprostu narysowanymi zegarami, tylko że mogę sobie wybrać 1 z 5 układów.
@czuczer Bzdura. W takim Audi a4 b9 przykładowo, możesz wrzucić mapy z AA na zegary.

W seacie nic poza wyglądem nie dają. Bo tam nie wrzucisz map z AA.
@piwakk czyli nie bzdura tylko zależy od auta i tego czy całe auto jest postawione na android automotive czy też zegary są sofcie producenta auta a android auto/car play można rzucić "tylko" na radio. Seat Ate a to VAG a VAG ma swój soft więc są to cyfrowe zegary i tyle.