Wpis z mikrobloga

@Revolas: Ten telefon ma podczerwień - do łączenia z telewizorami LG itp. sprzętem hi-fi itp. http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl9ii/LG-Optimus-L9-II.html Co ciekawe opcji do przesyłu danych przez podczerwień nie znalazłem, przynajmniej nie na wierzchu. Może to tylko jednokierunkowa łączność?

@franaa: za 3 stówki? dziwnie tanio, w sklepie kosztuje 9 i w tej cenie ciężko o coś fabrycznie nowego i chińskiej marki (chociaż chińczyki trzymają się mocno i mają bardzo dobry stosunek cena/moc)

@Felonious_Gru:
  • Odpowiedz
Co ciekawe opcji do przesyłu danych przez podczerwień nie znalazłem, przynajmniej nie na wierzchu.


@Pieron: Bo to tzw. "IR feature", czyli właśnie jednokierunkowe nadawanie. Nie ma nic wspólnego z IrDA
  • Odpowiedz
@franaa: wg mnie L9 II to fajny telefon (ekpertem od smartfonów nie jestem bo się przesiadłem z Samsung Solid B2100 :D) - ładny ekran, sprawnie działa, grać na nim za bardzo nie gram, ale internety i wykop działają. GPS podaje czasem dziwną wysokość (start i stop w tym samym miejscu, a różnica wysokości to kilkadziesiąt metrów) więc latać z nim może być ciężko :D
  • Odpowiedz