Wpis z mikrobloga

Beka z januszy teorii spiskowych którzy spodziewali się nie wiadomo czego po finale. Ja obejrzałem od razu jak pojawiło się na zatoce o 4:00 w nocy i bardzo mi się finał podobał. W pewnym momencie miałem normalnie ciary, kto oglądał pewnie wie kiedy. Nic mnie zawiodło bo niczego więcej się nie spodziewałem. Chciałem tylko dobrego zakończenia fenomenalnego sezonu i takie dostałem. I dobrze że trochę rzeczy zostało niewyjaśnionych, w następnym sezonie nie będę musiał czytać tych wszystkich, często zabawnych teorii które można o kant dupy potłuc.


#truedetective
  • 13
@hijackcutoff: A mi się właśnie podobało to, że każde rozwiązanie wydawało się pasować i w pełni usprawiedliwiam każdego Janusza, który miał swoją szaloną teorię spiskową. To, że teorii było tak dużo też jest swoistym fenomenem serialu.
@hijackcutoff: czyli będzie kolejny sezon? czyli moja teoria jest taka, że może i zakończenie opowieści byłoby ciekawsze gdyby nie fakt, że postawiono jeszcze na serialu nieco zarobić.

a tak jest niczym ten długi najazd kamery pod koniec ostatniego odcinka. kamera leci przez cała krainę Luizjany po to by nic z tego nie wynikło.

@ikar4 Maksyma? no, tak. odwieczna walka dobra ze złem, dnia z nocą i zgnieciona opona.