Wpis z mikrobloga

@kryptoholik: czyli co konkretnie, bo ja myślę o giełdzie, a Ty pokazujesz stopę bezrobocia. Jeśli chodzi o rynek pracy to w IT nie pamiętam by było tak traficznie jak teraz. Ludzie z 8 letnim dośw. nie mogą znaleźć roboty. Pensje stanęły. Duże zwolnienia. Projektów nowych mało.
@aczutuse: Tego bezrobocia jeszcze nie widać, w Polsce sztywno 5% przez cały rok, w USA tylko trochę drgnęło do góry. Generalnie dopiero faktyczna recesja i gwałtowny wzrost bezrobocia w USA powinny przełożyć się na panikę na giełdzie, wtedy nawet największe spółki (Apple, Tesla, MS) będą mocno spadać. Jeszcze trzeba trochę poczekać.
@kryptoholik: bo jak programista pójdzie do urzędu pracy to przecież nie zaproponują mu porządnej roboty to po co ma się zgłaszać. Do tego spotkałem się z propozycją zatrudnienia za darmo xD gdzie siedzisz na ławce aż nie będzie projektu i nie zarabiasz.
Wg mnie nie będzie takiego ostrego #!$%@?ęcia, bo gospodarka wcale nie jest wygrzana i straszy się tym kryzysem jusz od 2022, że prundu zabraknkie se nawet xD