Wpis z mikrobloga

Poszukuję sobie praktyk IT z programowania, oczywiście darmowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo moja uczelnia tego wymaga i zgłosiłem się do pewnej fundacji. Następnego dnia dostałem informację odmowną bo nie mam doświadczenia XD
#pracait #programista0k
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Snowdr0p: Aktualnie poszukuję miejsca gdzie nauczę się w praktyce budować backend do aplikacji webowych, znam c#, php, podstawy frontu html+css+js, dodatkowo takie frameworki jak laravel/symfony/asp.net + oczywiście sql. Unikam używania frameworków gdyż najpierw uczę się podstaw samego języka. Moja wiedza opiera się głównie na tym czego nauczyłem się na studiach + po godzinach sobie sam próbowałem dłubać jakieś "projekty".
  • Odpowiedz
@Pieczu666: jak nic nie znajdziesz i będziesz potrzebował czegokolwiek to mogę Cię spróbować wziąć na praktyki pod moje JDG, ale muszę się rozeznać co i jak, bo nigdy nie brałem praktykanta. Dodatkowo muszę jeszcze zerknąć do umów z kontrahentami, więc nie obiecuję, ale w razie czego się odezwij. Mój stack to TypeScript + Rust + Golang, więc jak interesuje Cię backend to z backendowych rzeczy specjalizuję się w Express, Gin-gonic
  • Odpowiedz