Wpis z mikrobloga

Zacząłem czarnolistowac wszystkich kuców po kolei jak zobaczyłem jakie robią fikołki po tym jak Braun odpalił gaśnicę w sejmie. I 90% profili to konta ze stażem 6/7/8 a nawet 10 lat w górę. Nic dziwnego jak kuce całe życie w piwnicy trzepią na wykopie do korwina i brauna to nawet nie zdają sobie sprawy, że ich zachowanie jest niedopuszczalne jak nie mają żadnego kontaktu z innym człowiekiem poza matką, gdy proszą ją o kanapki xD #sejm #polityka #bekazkonfederacji
  • 13
@Wezzore-04: to jest starcie dwóch rodzajów cywilizacji które występują w Polsce, jedna to nowoczesna i europejska gdzie ludzie rozumieją że takie wydarzenie kompromituje nas międzynarodowo i wiedzą że to niedopuszczalne niezależnie od Religi czy poglądów.

Druga to homo sovietus, wiejskie chamy robiące raban gdziekolwiek się pojawią, przyklaskują buractwu swoich idoli i bronią nawet ich najbardziej absurdalnych czynów, żeby "ich było na wierzchu"
@Wezzore-04: czlowiek ktory wypowiada sie tylko pod tematami politycznymi nazywa innych trolami, nowe nie znalem. Do tego jeden komentarz pod fame mma i wyzywanie od debili. Moze warto lepiej rozplanowac swoj czas?
@progressive a może warto nie wspierać i nie głosować na konfiarzy i przestać się ośmieszać i zawstydzać rodzinę ? XD kark nie boli od tej ilości fikołków w ostatnich dniach ? Zaraz zaczniecie na bungee skakać żeby tłumaczyć ich zachowania. I potwierdza się moją teza, #!$%@? się piwniczak z 14 letnim stażem xD