Wpis z mikrobloga

Pora na moje #pokapake
Tym razem moim sekretnym Mikołajem był @booogus ! Spisaleś się (spisaliscie się!)!
Paczka dobrze zapakowana i zabezpieczona, wagowo an pierwszy chwyt no konkretna. I taka była!
W środku kubek i skarpetki z motywem gór, regionalne piwka na świąteczny wieczór, długopis by napisać kolejny list do #wykopaka słodycze, świetna kartka 3d która wyląduje pod choinką oraz odręcznie pisany list!
Dobra paczka, po raz kolejny nie zawiodłem się na zabawie. Co prawda przez brak wpisów nie mogłem uczestniczyć w wyższych formułach, ale zarówno otrzymana paczka, jak i ta która wysłałem do mireczka łapała się w wyższej formule.
Dziękuję ekipie #wykopaka @wykoPAKA za organizację, szybką weryfikację, ogarnięcie tej zabawy, nigdy nie miałem problemów, a domyślam się że wy mieliście niejednokrotnie różne perypetie. Szacuneczek i oby kolejna w przyszłym roku!
Mireczkowi @booogus i Kindze życzę sukcesów, radości, zdrowia i wesołych świąt! Dziękuję raz jeszcze!
empe12 - Pora na moje #pokapake 
Tym razem moim sekretnym Mikołajem był @booogus ! Sp...

źródło: IMG20231215110716

Pobierz
  • 2
@empe12
Dziękujemy za tak miłe słowa czytanie Twojego komentarza na #wykopaka sprawiło że na naszych twarzach pojawił się szeroki uśmiech i wiara w to że obdarowanie osoby "nieznajomej" potrafi wywołać u niego radość a inicjatywa wykopaki nie zawodzi.Słodycze Mireczku też są regionalne, produkowane u nas W Dobczycach :) pozdrawiamy!