Wpis z mikrobloga

Fajnopolak i miłośnik demokracji marzy o ludobójstwie na ponad 50 tysiącach Polakach za to, że w demokratycznych wyborach oddali głos, z którym on się nie zgadza. Odbiera im człowieczeństwo, mimo spełnienia obywatelskiego obowiązku i udziału w święcie demokracji. Inne praworządne fajnopolaki mu przyklaskują, pewnie z uśmiechem na ustach zgodnie z zapowiedziami ich ulubionych liderów politycznych rozwijających wizje uśmiechniętej i kolorowej Polski. To są te same osoby, które mówiły, że Twitter zaraz przestanie istnieć z powodu nieudolności Elona Muska, że PiS nie odda władzy po wyborach i że Ziobro sfingował to, że ma raka, by uniknąć odpowiedzialności. Urojenia fajnopolackie.

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #braun #urojenialewakoidalne #fajnopolacy #urojeniafajnopolackie
AndrzejBabinicz - Fajnopolak i miłośnik demokracji marzy o ludobójstwie na ponad 50 t...

źródło: temp_file7083703505505098327

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 3
@nietak7 Taka ze mnie onuca, że moje konto zamiast zostać nasycone rublami, zostało solidnie uszczuplone ze względu na dobrowolną pomoc Ukrainie i Ukraińcom. Nie ma na wykopie osoby, która bardziej nie znosiłaby Rosji niż ja.
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan wolę nie, ale serio mówię, nawet dostawałem spam od polskiej misji medycznej do domu z prośbą o wpłaty na ich różne akcje charytatywne, strasznie mnie to wkurzało i nie chcieli się odczepić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
onuca płatek śniegu? nowr, nie znałem xD

@nietak7: Jak ktoś się skarży, że lewak chce utylizować ludzi, to jest płatkiem śniegu, a jak Braun gasi żydowskie świeczki, to ty cały dzień spamujesz wpisami i płaczesz o konieczności walki z wszechobecnym faszyzmem.
  • Odpowiedz