Wpis z mikrobloga

jak wytłumaczyć znajomym normikom z pracy, że to że ich ignoruję, nie odpisuję na wiadomości i nie przychodzę na imprezy nie oznacza, że ich nie lubię, tylko po prostu jestem aspołecznym i introwertycznym zjebem z niskimi potrzebami społecznymi, dla którego siedzenie w sobotę wieczorem w domu jest bardziej atrakcyjne niż wyjście ze znajomymi na piwo?

doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to chamskie do kwadratu, ale mimo wszystko notorycznie to robię

ale co ja na to poradzę, że jak jesteś miły do normików, to normiki zaczynają ci wchodzić na głowę i nie szanują twojej prywatności?

#pytanie ##!$%@? #rozowepaski #samotnosc #introwertyzm #normictwo
  • 11
jak wytłumaczyć znajomym normikom z pracy, że to że ich ignoruję, nie odpisuję na wiadomości i nie przychodzę na imprezy nie oznacza, że ich nie lubię

nie wytłumaczysz bo to dokładnie to oznacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
<lubić>mieć wobec jakiejś osoby pozytywne uczucia i chcieć przebywać w jej towarzystwie

@Zoyav:
ich ignoruję, nie odpisuję na wiadomości i nie przychodzę na imprezy nie oznacza, że ich nie lubię, tylko po prostu jestem aspołecznym i introwertycznym zjebem z niskimi potrzebami społecznymi


@Zoyav: Dokładnie tak. Najlepiej działa prosty przekaz.
  • 0
@10129 czy ja wiem czy ja kogokolwiek lubię, po prostu to nie jest tak, że ich nie lubię, tylko uważam, że "są ok" od pogadania w pracy, a po pracy zwykle się izoluję

wolałabym sobie nie robić wrogów w pracy, bo to niekorzystne, dobrze jest mieć dobre relacje ze współpracownikami
definicja jest jaka jest.

tylko uważam, że "są ok" od pogadania w pracy

co nie jest lubieniem kogoś tylko tolerowaniem kogoś jak dla mnie.

doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to chamskie do kwadratu, ale mimo wszystko notorycznie to robię

jeżeli uważasz swoje zachowanie za bardzo chamskie wobec drugiej osoby i jednocześnie nie przejawiasz chęci poprawy to chyba tym bardziej oznacza, ze nie lubisz tej osoby?

czy uznałabyś, że ktoś Cię
  • 0
czy uznałabyś, że ktoś Cię lubi jak traktuje Cię źle i ma to w dupie?


nie wiem, ja ogólnie nie oczekuję od ludzi żeby mnie lubili, penwie bym pomyślała "pewnie nie chce nie chce mieć ze mną kontaktu" i tyle

jak powiedziałam jej, że w sobotę będę oglądać skoki, to powiedziała, żebym chociaż znalazła czas żebym na godzinę wpaść, a mi się tak nie chce, mimo że w pracy lubię z nią
penwie bym pomyślała "pewnie nie chce nie chce mieć ze mną kontaktu" i tyle

jak nie chce kontaktu to nie lubi, nie?

no cały dzień skoków nie będziesz oglądać :>
a czemu Ty masz wpadać a ona nie może wpaść do Ciebie razem skoków pooglądać?

@Zoyav: