Wpis z mikrobloga

  • 0
@KubaSh: Milu po tej bitwie od razu zapowiedział że będzie mocno trenować, a Milu w formie to jeden z lepszych w historii freestylowców więc nie ma co patrzeć na wyniki na odrze bo teraz bedzie inny milu, w dodatku zapowiadał żeby stawiać na niego bo jest w formie i widać że jest nakręcony, a Milu to też jeden z większych pisankowców kiedyś więc na pewno dużo napisał.
  • 0
@KubaSh: A Filipek bez formy, tydzień temu z Boberem przegrał i słyszać było że nie jest w treningu, ale wiadomo Filipek to Filipek na bitwie pewnie da ogień
@wieszjo ogólnie te kursy 1,90 w walkach na mila i willa z yowwem to żart przecież to są darmowe pieniądze xD yowee by nawet preeliminacji nie przeszedł, ja bym wawrzyna zmienił jeszcze na koziołka, reche lub spartiaka
@wieszjo: nie żebym tym się nie jaral bo kiedyś w jakoś wieku 14-17 to miałem całą wideotekę tego kiedyś to było WBW i ogólnie o to się rozbijały całe te imprezy z tego co pamiętam w loży chyba siedział nawet Kuba Wojewódzki xD ale generalnie mam teraz 33 i kompletnie mnie to nie jara czasami coś mi się rzuci w oczy słucham tego i myślę ,, ja #!$%@? co to za