Wpis z mikrobloga

@trescoronas: Fun fact: banderowska partia svoboda na Ukrainie praktycznie nie istnieje obecnie w życiu politycznym.
Tymaczasem Polska ma konfederacje w sejmie największych szurów i nacjonalistów jakich europa nie widziała.
  • Odpowiedz
Ale takiego śmiecia jak bandera nie czczą.


@gien: Ale za to mają dużo bardziej szkodliwe poglądy i siedzą w sejmie i polityce, realnie wpływają na Polske i sąsiadów szkodąc.
  • Odpowiedz
  • 16
@BayzedMan: Oni mają marginalne znaczenie, a bandera to u Was bohater narodowy, tak jak i macie drugą flagę wszędzie powtykaną, więc nieistotne ile ma partia banderowska.
  • Odpowiedz
Oni mają marginalne znaczenie, a bandera to u Was bohater narodowy, tak jak i macie drugą flagę wszędzie powtykaną, więc nieistotne ile ma partia banderowska.


@gien: Nie u nas, bo ja Ukraine jedynie na mapach i w internecie widziałem to raz.
Fun fact #2: banderze odebrano status bohatera narodowego i taki stan rzeczy utrzymano.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Jako, że jesteś tutaj rzecznikiem armii oraz rządu Ukrainy, to chyba można mówić "u was". Wiesz, że zmiana prawa ludziom mózgów nie wymienia?
  • Odpowiedz
Jako, że jesteś tutaj rzecznikiem armii oraz rządu Ukrainy, to chyba można mówić "u was". Wiesz, że zmiana prawa ludziom mózgów nie wymienia?


@gien: Gdyby tak było to na Ukrainie Svoboda miałaby 10%+ albo więcej poparcia.
Jednak traktują historie jak historie, wolą się liberalizować dla UE.
  • Odpowiedz
Ale za to mają dużo bardziej szkodliwe poglądy i siedzą w sejmie i polityce, realnie wpływają na Polske i sąsiadów szkodąc.


@BayzedMan: tak mordo, te dziesiątki tysięcy okrutnie pomordowanych przez UPA ludzi to nic, w porównaniu z Konfą xD
  • Odpowiedz
@trescoronas: na moje to Bruksela robi ich w konia, żeby przypadkiem nie wpadli na pomysł rozmów pokojowych z putinem, zanim porządnie przetrzepią jego mięsną armię. Później Ukraina będzie trzymana przed wycieraczką jak Turcja, róbcie screeny.
  • Odpowiedz