Wpis z mikrobloga

@dizel81: jak będzie wpadać mało kasy to będzie sięgał po coraz bardziej desperackie metody zwrócenia na siebie uwagi i w związku z tym może być ciekawe - tym bardziej że z racji niskiego iq nie ma dużych oporów i nie zastanawia się nad konsekwencjami. Ludzie już mu sugerowali na lajcie sikanie do basenu prezesa albo wynajmowanie karłów do zabawy za "piniendze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
A propos tego shota to mi się przypomniała scenka z Misia z tekstem:
Cham się uprze i mu daj, no skąd wezmę jak nie mam:)
dizel81 - A propos tego shota to mi się przypomniała scenka z Misia z tekstem:
Cham s...
  • Odpowiedz
@dizel81: jaki awans chce z pracy fizycznej za granicą na youtubera i żyć z patronów haha tylko wtedy trzeba mieć zajebisty kontent Panie Dareczku a pan nawet czytać komentarzy bez błędu nie potrafi i nie pokazuje nic ambitnego zatem …. Rączki są nóżki są syn jest to do Pracy Muminy !!!!!!!
  • Odpowiedz
@Dzikamery:
Szkoda trochę cyca 25 letniego,że żyje w melinie z alkoholikami nierobami,jak sam nie ruszy dupy do roboty
,to nie wróżę mu dobrej przyszłości z takimi starymi bez majątku i poduszki finansowej co liczą na emerytury z jutuba XD
-może mu tak wygodnie pisze sobie książki w pięciu językach gra w gry,stara obiad zrobi,na xuj pracować czy uczyć.)
  • Odpowiedz