Wpis z mikrobloga

W tej całej aferze obrywa się nie tym osobom, którym powinno się oberwać:
- 2 kobiety - bez winy, znane z imienia i nazwiska, obrywa im się
- Komisarz Flak - wg plotki zdradził, więc winny, nie znamy jego wizerunku ani danych, więc nie obrywa mu się
- żona komisarza Flaka- wg plotki opublikowała video bez zgody, więc winna, nie obrywa jej się

Proponuję byście zwalili sobie kilka razy i dali spokój, przynajmniej osobom, które nie zawiniły. Decyzje kobiet były nierozsądne (że zgodziły się na nagrywanie), ale nie widzę tu ich winy, zrobienia czegoś złego.

#skwierzyna #komisarzflak
  • 26
  • 7
Takie dziunie na pewno miały co najmniej stałego partnera seksualnego....

@NiebieskiWStringach: Znam ładniejsze, które w danej chwili nie mają. Mogły mieć i żyć w otwartym związku. Mogło być wiele różnych sytuacji, o czym nie wiemy, więc zakładam święte prawo domniemania niewinności. Jak to ważne patrz - Johnny Depp, Kevin Spacey
  • 7
@Naftali_Aronowicz: Mimo Twoich urojeń dalej będę bronił domniemania niewinności. Miesiąc temu broniłem tu księdza (a jestem ateistą), więc mężczyzny, bo ktoś mylił zgłoszenie możliwości popełnienia przestępstwa z prawomocnym wyrokiem. Jak widzisz, mam kompletnie wywalone na to kim jest ofiara, jej płeć i religia. Liczy się domniemanie niewinności i nie robienie #!$%@? z logiki.

Dla jasności przypomnę:
"Domniemanie niewinności – zasada, według której każda oskarżona osoba jest niewinna wobec przedstawianych jej
@Olek0808: ciii tu jest wykop tu się pluje na kobiety nawet jeśli są niewinne. Lepiej nie zaczynać z tymi zwyrolami, jakiś czas temu bronili nawet wychowawców którzy upili nastolatkę i ją zgwałcili tłumacząc, że na pewno jej się odwidziało. Jeden z oprawców wyglądał jak ten pan w pociągu do którego Cie porównali.
Także, przegrywy jak stare baby powinno się ich co jakiś czas #!$%@?ć prądem ( ͡° ͜ʖ ͡